28 marca 2014

Avon Fleur


    Woda perfumowana Avon Fleur to kompozycja kwiatowo - owocowa.  To " optymistyczny bukiet soczystych owoców passiflory, ekscytujących nut płatków róży i bujnych akordów zalotnego niebieskiego isysa "


Początkowo nie mogłam się zdecydować czy zapach ten mi się podoba, czy nie. Jednak na pewno coś mnie w nim pociągało. Wydawał mi się dziwnie znajomy. Dopiero po jakimś czasie uświadomiłam sobie , że przypomina mi Pink Suede też Avonu. Na szczęście bardziej przeważają nuty owocowe niż kwiatowe , i to mnie do nich całkowicie przekonało.
   Sam zapach nie jest męczący, za to delikatnie słodki, wiosenny, intrygujący. Bardzo kobiecy. Buteleczka pięknie prezentuje się na  toaletce. Ma bardzo delikatny design, i cudowny kolor. Prezentuje się elegancko i  cieszy oko. Doskonała na prezent, ponieważ zapach jest raczej neutralny i powinien się podobać.


Trwałość Avon Fleur jest zadowalająca, wręcz powiedziałabym, że utrzymują się na skórze cały dzień, przynajmniej ja je czułam. Cena katalogowa to 59.99 zł ( z kuponem rabatowym 44.99 zł ). Nie jest to duża suma za bardzo dobrą jakość, przyjemny wygląd, trwałość i piękny zapach. Zdecydowanie polecam!


AVON FLEUR - Przenieś się do świata radości :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz