1 maja 2014

Słodka truskawka i mandarynka - woski YC


Jak wiecie, moja słabością są woski Yankee Candle. zazwyczaj kupuję je w Mydlarni lubińskiej w moim mieście, ale tartaletki, które widzicie na zdjęciu pochodzą ze sklepu goodies.pl. Skorzystałam z darmowej wysyłki, którą firma oferowała z okazji Dnia Kobiet.
   Dzisiaj opiszę dwa słodkie, cudownie owocowe zapachy:

SŁODKA TRUSKAWKA

 Wosk ma piękny czerwony kolor, jest dość intensywny, ale nie duszący. Jak dla mnie za mało przypomina świeże truskawki, raczej sorbet truskawkowy słodki i zmrożony. Niemniej jest cudowny, przyjemny i ma się po nim ochotę na deser. Bardzo przypadł mi do gustu i dopisuję go do listy moich faworytów. Wosk możecie zakupić TUTAJ.

SŁODKA MANDARYNKA


 
Kolor zielony nie kojarzy nam się raczej z mandarynkami i wciąż zastanawiam się dlaczego producent zdecydował się właśnie na niego. Natomiast zgadza się wszystko co oferuje w zapachu, czyli klementynkowe olejki wyciśnięte z tych słodkich soczystych owoców. Bardzo energetyczna kompozycja, idealna na ciepłe dni. Chociaż zapach mandarynek kojarzy mi się raczej ze świętami  Bożego Narodzenia, to aromat jaki roznosił się po domu wprowadzał mnie za każdym razem w błogi nastrój i chęć działania. Wosk dostępny jest TUTAJ.

Tartaletki dostaniemy w cenie 7 zł.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz