29 czerwca 2014

Czarny kokos i słodkie jabłko

Mam dla Was dzisiaj same słodkości. Znajdzie się coś dla wielbicieli słodyczy jak i tych, którzy wolą cukry proste i wcinają tylko owoce :)
A mianowicie dwa woski od Yankee Candle, które podbiły moje serce. 

    BLACK COCONUT - CZARNY KOKOS


Jeden z najdoskonalszych zapachów, tajemniczy , zmysłowy, uwodzicielski. Kusi swoją słodyczą, obietnicą rozkoszy. Zapach jest ciekawą kompozycją, w której tak na prawdę nie za bardzo wyczuwam kokos. Tym bardziej, że zawsze myśląc o kokosie wyobrażam sobie Rafallo. Princessę kokosową lub batonik Bounty. A tutaj zaskoczenie! Wosk jest czarny! Już samo to klasyfikuje go do zapachów raczej męskich. I to by się zgadzało, bo doskonale można wyczuć cedr i domieszkę egzotyki. Patrząc na obrazek mam wyobrażenie o cudownych, upalnych wakacjach na jakiejś tajemniczej wyspie.
    Wosk jest dostępny TUTAJ w cenie 7 zł.
Druga Dawka słodyczy to

SWEET APPLE - SŁODKIE JABŁKOZapach pochodzi z letniej kolekcji i właśnie z latem się kojarzy. Słodziutkie soczyste jabłuszka! Kto nie kojarzy tego zapachu z wakacjami? Z beztroską, owocowym spełnieniem i pachnącym sadem? Tak smakują jabłka zrywane prosto z drzewa, wytarte w koszulkę i ocieranym ręką sokiem płynącym po brodzie. Tak też kojarzy się zapach, który uwalnia się z tartaletki o pięknym rumianym kolorze, aromacie słodyczy prosto z sadu. Zaledwie 7 zł kosztuje ta przyjemność powrotu do dzieciństwa. Wosk dostępny TUTAJ.

   Jeśli macie ochotę na kompozycję własnych przyjemności to inspiracje znajdziecie w sklepie
                              
                                       goodies.pl
 http://www.goodies.pl/


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz