16 lipca 2014

ECLAT WEEKEND


Oto mój tegoroczny zapach lata. Eclat Weekend Oriflame. 
Miałam już wiele buteleczek wód toaletowych i perfumowanych z Oriflame, ale ta podbiła moje serce. Idealna kompozycja na lato, tak świeża, delikatna, dla mnie doskonała. Jeszcze żaden zapach tej firmy nie podobał mi się tak bardzo.


Twórczynią zapachu jest Nathalie Lorson, której zamiarem było stworzenie zapachu pełnego naturalności, delikatności i subtelności.


Kompozycja zaczyna się akordami soczystej gruszki, czerwonej porzeczki i bergamoty, po których następuje kwiatowe serce- kwiat lotosu, róża, oraz liść bambusa. Bazę tworzą brzoskwinia, cedr oraz piżmo.


Wolność, radość życia oraz nadmorski szyk - to wszystko znajdziemy w złociście perłowym flakonie.


 Pojemność 50 ml. Ja kupiłam w promocyjnej cenie 49,90 zł i uważam, że jest to bardzo dobra cena za naprawdę wspaniały produkt.

Zdecydowanie jest to zapach dzienny, jeśli zaś chodzi o trwałość to wyczuwalny jest ok 8 godzin. Czy to mało? Wydaje mi się, że nie. Po całym dniu lekkiej świeżości można potem użyć ulubionego zapachu na wieczór. Albo w gorący wieczór ponowić orzeźwienie :)


Jeśli miałabym przybliżyć zapach do perfum, które znam i uwielbiam to przypominają ISSEY MIYAKE L`Eau d`Issey, tylko cena tych drugich waha się w granicach 300 zł. Myślę, że Eclat Weekend daje mi ich namiastkę.


Jeśli jeszcze nie znalazłyście swojego letniego zapachu to bardzo zachęcam do zapoznania się z Eclat Weekend. Myślę, że przypadnie Wam do serca!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz