24 lipca 2014

Kwiatowe zapachy od Lajt


Mam dzisiaj dla Was 3 kwiatowe zapachy w postaci krążków parafinowych od firmy Lajt.
  We wcześniejszych postach poznaliście już recenzje wielu cudownych zapachów oraz kompozycji, które oferuje nam ta firma.
   Dziś będzie kwieciście, mimo iż pogoda za oknem jakaś taka niewyjściowa. Przypuszczam, że są to zapachy, które raczej wszyscy lubią, a przynajmniej dwa z nich :) Moim ulubionym i najukochańszym kwiatem jest RÓŻA. Tajemnicza, piękna i za każdym razem inna, zachwycająca. Królowa kwiatów.
     Wszystkie te krążki w wydaniu letnim, na basenie, bo przecież mamy piękne lato, środek wakacji :)

Jak pewnie zauważyliście, ciągle dodaję zdjęcia wosków podczas topienia, ale dopiero wtedy uzyskują one cudowne kolory, takie fantastyczne kształty, że nie mogę się napatrzeć. Zdecydowanie jest to mój ulubiony moment w tym rytuale. Potem pojawia się zapach. Charakterystyczny dla danego krążka. Nie nachalny, delikatny, lecz zdecydowany.

FREZJA
Nie mam pojęcia dlaczego krążek jest koloru niebieskiego, bo raczej nie kojarzy mi się z tym kwiatem, ale najważniejsze, że nim pachnie :) Zresztą wariacje producenta świadczą o fantazji, prawda?
 
Bez kojarzy się z zapachami maja, z pierwszymi bukietami w wazonach, z upajającymi, drobniutkimi kwiatkami, które pachną obłędnie.

Wszystkie oddają w 100 % zapachy poszczególnych kwiatów, nie znajdziecie tu jakichś sztucznych domieszek czy aptecznych aromatów. Czysta ogrodowa esencja!


Krążki możecie nabyć w Mydlarniach lub bezpośrednio na stronie producenta w cenie 4,50 zł.

 Czy któryś z tych kwiatów to Wasz ulubiony? A może wszystkie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz