15 września 2014

Komplet od byPOLALA


Dresowe tkaniny zrobiły wielką furorę w tym roku. Sposób noszenia takich ubrań ma swoich zwolenników i przeciwników. Szczególnie jeśli chodzi o łączenie dresowych spodni i szpilek. Tkaniny takie mogliśmy spotkać przez całą wiosnę i lato praktycznie we wszystkich galeriach i butikach. Tej jesieni również spotykamy wierzchnie nakrycia w postaci kurtek i płaszczyków z takich materiałów. Trend ten dość silnie się wpisuje w sezon jesienny, co przyznam szczerze bardzo mnie cieszy.
Do tej pory takie ubrania kojarzyły się raczej z domową wygodą, ewentualnie aktywnością fizyczną. Ale kto powiedział, że nie może być wygodnie, elegancko i modnie? Uwielbiam takie zestawienia, nie z trampkami, ale właśnie z wysokimi obcasami.
  Wszystkie  kryteria, o których przed chwilą pisałam, znalazłam w sklepie internetowym by POLALA. Delikatne tkaniny, piękne wykonanie i mega wygoda.
Jeszcze teraz możecie skorzystać z sezonowej wyprzedaży, a także nabyć nową , jesienną kolekcję. Na pewno znajdziecie coś dla siebie.


                                    Bluzka, spódnica - byPOLALA
                                    Sandały  - Tutaj
                                    Naszyjnik - Avon

Zapraszam jeszcze na konkurs, gdzie sam wybierasz swoją torbę :)

http://madziora76.blogspot.com/2014/09/i-love-shopping.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz