3 listopada 2014

Candy Corn - Halloweenowy wosk od Yankee Candle

Wiecie, że uwielbiam palić woski Yankee Candle. Wciąż zamawiam nowe zapachy , bo nie mogę im się oprzeć. Tak było z hallowinową edycją wosku Candy Corn - Słodka kukurydza.


Piękny pomarańczowy kolor krył w sobie tajemnicę od momenty, kiedy wzięłam go do ręki. Nie wiedziałam czego się spodziewać. Ja zawsze do kominka wrzucam połowę tartaletki, chociaż wiem , że większość dzieli je na 4. Jednak w dużym salonie otwartym na kuchnię potrzebuję większej dawki, żeby aromat był dobrze wyczuwalny.


Bardzo szybko daje się wyczuć aromat cukierków, słodyczy, które właśnie kojarzą się w wieczór Halloween, kiedy to dzieci chodząc po domach straszą psikusem, jeśli nie dostana cukierka. Zapach jak dla mnie jest fantastyczny, rozkosznie słodki, ale nie mdlący. Wyczuwalna jest także dynia i słodka kukurydza z puszki, jaką lubię się zajadać.


Brakuje mi tylko większej intensywności, bo jak dla mnie pachnie trochę za słabo. Jest dość delikatny jak na wosk z nutą słodyczy, spodziewałam się czegoś bardziej mocnego. Ale za to nie jest męczący i na prawdę cieszy jak cukierek.


Jeśli lubicie spedzać chłodne wieczory przed kominkiem, z kubkiem gorącej herbaty, to Candy Corn będzie idealnym dopełnieniem. Możecie go nabyć w sklepie internetowym goodies.pl w cenie 7 zł.


Zdecydowanie stał się woskiem, którego będę wyczekiwać także w przyszłym roku, ponieważ jak każda limitowana seria, będzie krótko dostępny. Jeśli macie ochotę sprawdzić jak pachnie psikus to zachęcam do kupna. Candy Corn jest słodkim dopełnieniem wieczoru.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz