28 stycznia 2015

See Bloggers - O co kaman? I dlaczego nie warto?


Nie byłeś na pierwszej edycji See Bloggers?
Nie byłeś na drugiej zimowej Winter Is Blogging w Gdynii?
To zaraz się dowiesz dlaczego nie warto myśleć o trzeciej.

W żadnym wypadku nie chcesz spotkać tak wielkiej rzeszy ludzi mających nie równo pod sufitem, żeby pisać bloga i podzielać Twoją pasję.


Wcale nie porwą Cię rzetelnie przygotowane warsztaty i prelekcje tylu fantastycznych osób mających do powiedzenia wszystko co zaprocentuje twoim rozwojem twórczym


Nie rozbawi Cię genialny Piotr Bucki w prezentacji o tajnikach percepcji


Nie wryją się w mózgu panele dyskusyjne Jakuba Pruszyńskiego zdradzającego tajemnice Facebooka, ani nie dowiesz się co ma wspólnego gumka od majtek ze sławą blogerów ( Monika Czaplicka ).

Nie spodoba Ci się  zamknięta impreza integracyjna w stylu retro w Klubie Coco, gdzie dostaniesz świetnie przyrządzone drinki na bazie Grant`s Whisky i to całkiem za darmo!
Tak jak widzisz beznadziejnie jest bawić się i wygrywać whisky, bo przecież wcale Cię to nie interesuje, prawda?


Przez dwa dni musisz się karmić pysznymi, chrupiącymi kanapkami na stoisku Lidla i potem brać udział  w konkursie na najlepiej wystylizowana kanapkę.


W ogóle frekwencja na sali na drugi dzień po imprezie miażdży Ci kolana


Najgorsze, że to trwa tylko chwilę, bo już po kilku minutach wpadają tabuny z napojami łagodzącymi suchość w gardle od Bubbleology.  Tak że już się zdrzemnąłeś przy wszystkich siorbiących te mega herbatki ze strzelającymi sokiem kulkami.Dodatkowo warsztaty kosmetyczne z Organique, oraz makijażowe z FM Group nie rozpieszczają zmysłów. Na korytarzu znów się stresujesz jaki peeling masz wybrać, bo wszystkie takie cudne.


Wcale nie będziesz dobrze się bawić w fotobudce


 Ani nie ucieszą świetne gadżety w postaci pachnących mydełekTeraz już wiesz, że nie warto myśleć o najlepszej konferencji ever, ani o zajebistych ludziach, którzy w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym przychylili nieba i ziemi, żebyś TY blogerze wspaniale się bawił i czegoś nauczył. Ty musisz tam być!
 Bo jak powiedziała Viola na rozpoczęciu :

Do You See Bloggers ?
 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz