31 stycznia 2015

Wosk zapachowy Mango Kringle Candle + NIESPODZIANKA


Mango jest owocem młodości. Ale to, co mnie w nim urzeka to jego smak. Jeśli znajdę w sklepie coś co zawiera mango, od razu ląduje w moim koszyku.
Kiedy znalazłam w ofercie mojego ulubionego internetowego sklepu Pachnąca Wanna wosk o tym zapachu, od razu go zamówiłam. Moja Karolcia też uwielbia ten owoc, więc na paczkę czekałyśmy z utęsknieniem.


To, co podoba mi się w woskach Kringle Candle, to łatwość podzielenia wosku na kilka kawałków i doskonałe przechowywanie reszty w zamkniętym, plastikowym pudełku. Pozwala to długo cieszyć się aromatem bez obaw zwietrzenia.

Po odpaleniu wosku możemy w ekspresowym tempie poczuć przepiękny zapach soczystych owoców mango z dodatkiem miodowej słodyczy i orzeźwiających cytrusów. . Jest tak apetyczny, że od razu mam ochotę na sorbet. Delektując się zapachem wosku i smakiem lodów mam wrażenie, że jest lato, a ja znajduję się na tropikalnej plaży.


Woski zapachowe są dla mnie doskonałe, ponieważ nie kosztują dużo, są mocno aromatyzowane i dzięki nim możemy zapoznać się z zapachem , zanim zdecydujemy się na większe świece. Takie przyjemne doznaniowo testery :)
 Czas palenia  wosku to ok 12 godzin, waga 40 g, a cena zaledwie 8,90 zł.
Za niewielkie pieniądze zyskujemy tak wiele: cudowny zapach, estetyczne opakowanie, wielokrotność użycia i możliwość podjęcia decyzji czy chcemy kupić dużą świecę, czy może kolejne opakowanie wosku.


Mango Kringle Candle rozbudziło mój apetyt na więcej. Znacznie więcej.
Jeśli jesteś ciekawa innych zapachów to zajrzyj TUTAJ  lub na stronę sklepu Pachnąca Wanna.

A dla wszystkich moich czytelników mam specjalny stały 10% rabat na hasło MAGDA.
Rabat nie obejmuje jedynie produktów Village Candle.
Mam nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie i podzielisz się swoim wyborem w komentarzu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz