19 lutego 2015

Szkoła makijażu NYX

Dokładnie tydzień temu w czwartek miałam przyjemność uczestniczyć na warsztatach makijażu zorganizowanych przez markę NYX w Douglasie w galerii Cuprum Arena w Lubinie.
Spotkanie poprowadziła wizażystka Aneta Kus.

 Do tej pory marka NYX Cosmetics była mi nieznana, więc cieszę się, że mogłam zapoznać się z ich produktami.

" NYX Cosmetics zawdzięcza swoją nazwę greckiej bogini, która królowała w nocy podobnie jak wielu wspólczesnych fanów marki, kochających nocne życie i doskonale odnajdujących się w nowoczesnym, dynamicznie zmieniającym się świecie.
Marka NYX Cosmetics powstała w sercu Los Angeles, gdzie obecnie znajduje się również jej główna siedziba. To właśnie w tym słonecznym mieście młoda Toni Ko stworzyła w 1999 roku swoją pierwszą linię kosmetyków do makijażu, o której marzyła już jako nastolatka. Założycielka marki, posiadająca długoletnie doświadczenie w branży kosmetyków kolorowych, po dziś dzień tworzy wysokiej jakości produkty, oferowane w przystępnych cenach. "
Co wyróżnia markę NYX ? 
Na pewno wysoka pigmentacja kosmetyków, nowoczesne i stylowe opakowania, szeroka gama produktów do makijażu i profesjonalnych akcesoriów, a  rozbudowana paleta barwnych i mocno nasyconych odcieni przyciąga uwagę wielu światowej sławy makijażystów. 
Spotkanie rozpoczęłyśmy od obejrzenia krótkiego filmiku prezentującego markę. 
Następnie zmyłyśmy swoje makijaże i krok po kroku wykonałyśmy makijaż produktami NYX. Aneta pomogła dobrać odpowiednie odcienie do każdej cery i udzielała fachowych rad jak wybrnąć z małej wpadki, gdy np. drgnie nam ręka rysując kreskę :)Na koniec dostałyśmy upominki : maskarę i mozaikowy rozświetlacz do twarzy. Maskarę już używam i jest świetna! 
Zdecydowałam się także na zakup korektora HD, ponieważ zachwyciło mnie jego krycie podczas warsztatów. Na koniec wymieniłyśmy się kontaktami  i oczywiście wspólne foto :)


Bardzo szybko minął ten czas i mam nadzieję, że takich spotkań będzie więcej. 
Na spotkaniu były również :

Iza z http://www.lubieczern.pl/
Małgosia z http://mojeheryy.blogspot.com/
Dorota z http://kolorowyswiatmarzen.blogspot.com/

Jeśli chcecie zapoznać się z asortymentem NYX to zapraszam na ich stronę https://www.nyx-cosmetics.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz