24 lutego 2015

Własna domena na zenbox.pl


Witam po paru dniach nieobecności.
Zamieszanie spowodowane było przeniesieniem bloga na własną domenę.
Powoli wprowadzam zmiany jakie przewiduję dla mojego bloga. Zmiana adresu to pierwszy krok.  Do tej pory mogliście znaleźć mnie pod adresem www.madziora76.blogspot.com.
Teraz znajdziecie mnie pod adresem

www.takiemojeoderwanie.pl

 Domenę wykupiłam w zenbox.pl i otrzymałam ogromną pomoc i zaangażowanie.Wiele osób pytało co się dzieje, że strona nie działa. Teraz już jest wszystko dobrze i zostaniecie automatycznie przekierowani na nowy adres.
Jedynie żal mi utraconych komentarzy, gdyż miałam profil połączony z Google + i wszystkie dodane komentarze zniknęły przy podłączeniu niestandartowej domeny. Nie mam pojęcia czy są do odzyskania i jeśli ktoś wie coś na ten temat to była bym wdzięczna za podpowiedź :)

Dlatego również rozdanie kosmetyków Oillan   klik  utraciło wszystkie zgłoszenia i jestem niestety zmuszona do przeprowadzenia go od nowa. Bardzo przepraszam osoby, które wzięły w  nim udział i proszę o ponowne wpisy.


Dziękuję za cierpliwość i cieszę się, że wciąż tu zaglądacie :)


1 komentarz:

  1. Własna domena to trochę jak własna firma, bo w końcu każdy kto prowadzi przedsiębiorstwo decyduje się na reklamę i w większości zaczyna się od prowadzenia własnej strony internetowej ;)

    OdpowiedzUsuń