24 marca 2015

Lavera - wegański żel pod prysznic z werbeną i limonką


" Cenne olejki eteryczne dodają energii i chęci życia. Już dziś zadbaj o to by zapewnić sobie czas tylko dla siebie i spędź parę chwil łazienkowego szaleństwa w towarzystwie świeżego limonkowego zapachu Body SPA! Twoja skóra zostanie nawilżona dzięki obecności palczatki imbirowej z upraw ekologicznych i roślinnej glicerynie. Dwie zielone damy Werbena i Limonka dodają Ci energii i chęci do życia! 
Zawiera naturalne składniki roślinne pochodzące z upraw ekologicznych, kontrolowanych dzikich zbiorów i z własnej produkcji. "
Moja opinia

W 150 ml opakowaniu znajdziemy potężną dawkę orzeźwienia. Doskonały żel na poranne przebudzenie. Zapach , jaki się unosi podczas mycia  pobudza moje zmysły i pomaga się zrelaksować. Śliczny aromat limonki i werbeny dłuższą chwilę utrzymuje się na skórze. 
Żel jest przeźroczysty, ma dość fajną konsystencję, nie jest za rzadki i dzięki temu nie wylewa się z opakowania, od razu po otworzeniu, czego przyznam szczerze bardzo nie lubię. 
Estetyczne, plastikowe opakowanie utrzymane jest w tonacji zielono białej, co również kojarzy się ze świeżością. Kosmetyk dość dobrze się pieni, jest wydajny i bardzo przyjemny w użyciu, dobrze oczyszcza i nawilża skórę. 
Wszystkie wartościowe substancje w nim zawarte pochodzą z upraw ekologicznych. Ogromną zaletą jest to, że żel jest produktem wegańskim, dlatego osoby , które przejmują się losem zwierząt, mogą go używać z czystym sumieniem.
Pokochałam ten kosmetyk za zapach, bezpieczeństwo i relaks, jaki daje dzięki zawartym olejkom eterycznym. Poranny prysznic z  żelem  LIME SENSATION zdecydowanie napełnia umysł pozytywnymi myślami. Cena to ok 21 zł, a teraz możecie go nabyć w  promocyjnej cenie 17,80 zł w  Pachnącej Wannie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz