14 marca 2015

Sklepik z prezentami


Chcę Was dzisiaj zabrać do magicznego miejsca, jakim jest Sklepik z prezentami.
Prowadzi go przesympatyczna pani Małgosia, która własnoręcznie wyczarowuje nasze marzenia.
Na stronie sklepu znajdziecie różnego rodzaju biżuterię, od kolczyków, bransoletek po naszyjniki, a nawet ręcznie robione lalki! Pani Małgosia realizuje także indywidualne projekty, wystarczy przesłać zdjęcie i skontaktować się mailowo w celu ustalenia szczegółów.
Każdy egzemplarz widoczny na stronie sklepu można zamówić według własnego rozmiaru, albo kupić gotowe, dostępne na zdjęciach.


Ja mam problem zazwyczaj z kupnem bransoletki, ponieważ obwód mojej ręki jest dość mały i wszystkie podobające mi się bransoletki po prostu zsuwają się z ręki . Teraz jestem mega szczęśliwa, ponieważ zostałam właścicielką dwóch pięknych bransoletek, o jakich marzyłam od dawna. Zrobione na wymiar, idealnie leżą i prezentują się jak milion dolarów!


Oczywiście nie mogłam się zdecydować, którą pokazać Wam najpierw, więc założyłam obie :)
Bransoletka mieniąca się srebrem KLIK
Złocista bransoletka ręcznie robiona KLIK 

 Obie wykonane są praco i czasochłonną techniką bead - crocheting z galwanizowanych japońskich koralików toho.Genialne dla mnie jest hypoalergiczne, magnetyczne zapięcie. Pozwala ono bardzo łatwo zapiąć bransoletki nie prosząc nikogo o pomoc. Bransoletki są długie, do dwukrotnego owinięcia wokół nadgarstka. Daje to bardzo elegancki, luksusowy wygląd.Srebrna posiada  zapięcie ozdobione cyrkoniami, które jest dodatkową ozdobą.

Według mnie są to małe dzieła sztuki i zachęcam Was szczerze do zajrzenia na stronę sklepu KLIK i do zapoznania się z asortymentem. Na pewno znajdziecie tam mnóstwo pięknych rzeczy zarówno dla siebie jak i na prezent dla bliskich.

Warto również polubić sklepik na FACEBOOKU, gdzie pani Małgosia wystawia swoje nowości i informuje o różnych konkursach, w których można wygrać rzeczy jej autorstwa.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz