24 kwietnia 2015

Birds of Paradise świeca w puszcze od Bomb Cosmetics
Birds of Paradise - czyli Rajskie Ptaki  to już druga moja świeca zapachowa w puszce od Bomb Cosmetics. Pierwszą Jelly Baby opisywałam TUTAJ.
Te pachnące cudeńka urzekają nie tylko zapachem , ale i disignem. Kolorowe puszki stanowią gratkę dla kolekcjonerów.Rajskie Ptaki to kompozycja tropikalnych owoców, zawiera naturalne olejki eteryczne z grejpfruta i mandarynki. Zapach jest bardzo energetyczny i orzeźwiający.
Świeca jest koloru białego i ma typowe dla tych puszek dwa jasnoniebieskie i dwa różowe serduszka 3D umieszczone wokół krawędzi. Wygląda to naprawdę uroczo.Do tych puszek świece wlewane są ręcznie i nie zawierają parabenów. Można je po wypaleniu wykorzystać jako ozdobny pojemniczek do przechowywania drobiazgów.


Czas palenia takiej świecy wynosi 30 - 35 godzin i najintensywniej będzie pachnieć w pomieszczeniach nie większych niż 12 m2. Tak zaleca producent, jednak ja palę w dużym salonie i zapach jest dobrze wyczuwalny. Nie tak jak przy paleniu wosków, ale zadowalająco.
 Birds of Paradise możecie kupić w PACHNĄCEJ WANNIE w cenie 39,90 zł. Pięknie będzie się prezentować w każdym pomieszczeniu, a także jest fajnym pomysłem na prezent dla przyjaciółki lub innej bliskiej osoby.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz