7 kwietnia 2015

Bomb Cosmetics myjące masło do ciała Czarna Porzeczka


Wiele różnych myjących cudeniek już przerobiłam, ale masło do ciała od Bomb Cosmetics zaskoczyło mnie totalnie.
Po pierwsze niesamowita wydajność! Myślę, że 320 g tego masełka potrafi wymyć niejedną kolonię przez cały turnus. Wystarczy niewielka ilość wmasowana w mokre ciało lub nałożona na myjkę, aby wytworzyć potężne pokłady piany. Pięknie pachnącej piany.


Po drugie konsystencja! Kiedy otworzyłam pojemnik w kształcie małego wiaderka, zamkniętego szczelną pokrywką, zastanawiałam się, jak ja mam się do tego zabrać. Twarda, zbita masa! Wydawało mi się, że bez noża albo przynajmniej skrobania łyżeczką się nie obejdzie. Jednak kiedy zanurzyłam palce w tej twardej na pierwszy rzut oka masie, palce wtopiły się delikatnie, pozwalając nabrać odpowiednią ilość kosmetyku.

Po trzecie SLS? Byłam pewna, że bez chemicznych parabenów i SLS nie ma takiej piany! I to była największa niespodzianka! Nic z tych rzeczy!!! Skład masełka to bogate w odżywcze składniki masło Shea, które w cudowny sposób nawilża i pielęgnuje naszą skórę.


Po czwarte zapach! Przepiękny aromat lekko kwaskowatych czarnych porzeczek! Uwielbiam dżemy z tych owoców dodawane do ciast i lodów! Producent obiecuje nam również letnie truskawki, jagody  i maliny, a także kremowy karmel i wanilię zamykające to idealne połączenie. Wanilii nie wyczułam, mimo, że uwielbiam! Przekonują mnie porzeczki, które grają ten koncert i to mi wystarcza!




Podsumowując!
Masełko do mycia ciała BLACK CURRANT które dostępne jest w PACHNĄCEJ WANNIE  za cenę 39, 00 zł jest najwydajniejszym produktem  do mycia jaki w życiu miałam. Na dodatek mega wydajność jest adekwatna do ceny, a zapach i miękkość jaką otrzymujemy po użyciu spełnia wszystkie moje oczekiwania.  Dodatkowo bezpieczny dla skóry! Estetyka opakowania i szczelność pokrywki, powoduje, że wystarczy wylać wodę , która może dostać się podczas nabierania i mydło nie zmienia swojej konsystencji, nie mięknie ani nie marze się, co jest wielką zaletą. Dla mnie produkt doskonały! Już się czaję na inne wersje zapachowe.
Jeśli jeszcze nie znacie tego myjącego masełka, to jak najszybciej się w nie zaopatrzcie! Na stronie sklepu do wyboru są różne wersje zapachowe. A wpisując kod MAGDA macie dodatkowo 10 % rabatu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz