19 kwietnia 2015

Lakier do paznokci Color edition 917 Eveline Cosmetics


Lakier Color edition 917 otrzymałam od firmy Eveline Cosmetics  w ramach współpracy.
Kolor jest piękny, wiosenny, moim zdaniem łososiowo - brzoskwiniowy. Ciężko uchwycić jego prawdziwy odcień na zdjęciach, ale najbardziej zbliżony jest do tego, na pierwszym zdjęciu.
Konsystencja bardzo fajna, jak dla mnie w sam raz, nie za rzadka, bo nie lubię jak lakier spływa tworząc grubsze warstwy na bokach płytki. Aplikację ułatwia genialny szeroki pędzelek Big Brush . Wystarczy jedno precyzyjne pociągnięcie, żeby pokryć paznokieć.


Trwałość lakieru jest zadowalająca, wytrzymuje 3 dni bez żadnego utwardzacza. Na 3 dzień widoczne są przetarcia na końcach paznokci. Szczerze mówiąc wolę, kiedy lakier się ściera niż odpryskuje, ponieważ wygląda to estetyczniej.
Krycie. Dwie warstwy dają nam pełne krycie, bez prześwitów. Kolor jest głęboki i błyszczący. Bardzo podoba mi się także ekspresowe schnięcie. Można zatem zrobić manicure krótko przed wyjściem z domu. Czasem zdarzają się niespodziewane wyjścia lub goście i wtedy na szybko można sobie machnąć pazurki :)
Jak widzicie kolor zmienia się w zależności od światła, ale mam nadzieję, że pokazałam jego prawdziwy odcień.
Jeśli chodzi o estetykę opakowania, to buteleczka wygląda bardzo zgrabnie, jest z grubego szkła, dość trwałego, nakrętka plastikowa szczelnie zakręca i chroni przed wylaniem się lakieru.
Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tego kosmetyku. Nie miałam jeszcze takiego koloru w swojej kolekcji, tak że cieszę się podwójnie. Moja ocena lakieru 917  to 6/6.
Nie znalazłam nigdzie ceny, jaką trzeba zapłacić za niego, ale myślę, że powinna oscylować w granicach 10 zł.
Znacie lakiery firmy Eveline ? Jak Wam podoba się ten kolor? Dajcie znać w komentarzach. Pozdrawiam!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz