20 kwietnia 2015

Turkusowe Love czyli delicje od Pani Małgosi
Jakiś czas temu pisałam Wam o pewnym sklepiku z ręcznie wykonywaną biżuterią. Prowadzi go Pani Małgosia, która wyczarowuje niesamowite biżuteryjne okazy. Mam tą przyjemność prezentować i nosić jej dzieła, które pasują zarówno młodym dziewczynom jak i świadomym kobietom. Jeśli nie widzieliście bransoletek, o których pisałam we wcześniejszym poście, to odsyłam TUTAJ
Turkusowa bransoletka i kolczyki fantastycznie trafiają w moje upodobania. Wiecie przecież, że kocham turkusy, błękity i wszelkie inne odcienie niebieskości. W dzisiejszej stylizacji przełamuję czerń właśnie turkusową biżuterią. Kolczyki z perłą są bardzo eleganckie i idealnie wpisują się w charakter klasycznej koronkowej sukienki. Bransoletka natomiast mile będzie widziana razem z dżinsami w luźnej odsłonie. Dziś towarzyszy jednak kolczykom jako partner w turkusowym oswajaniu czerni. Klasyka! To zdecydowanie można powiedzieć o tym komplecie.


Już niebawem zaprezentuję Wam inną odsłonę turkusów, a tymczasem zapraszam na stronę, gdzie znajdziecie mnóstwo inspiracji i pomysłów na prezenty.

Sklepik z prezentami
 Cudeńka Pani Małgosi znajdziecie również na Facebooku. Zachęcam gorąco do polubienia strony.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz