27 maja 2015

Eveline X-treme Noir tusz do rzęs

Kolejnym kosmetykiem, który otrzymałam od Eveline jest tusz do rzęs X- TREME NOIR Ultra Volume & Long 10 ml.Od producenta


Intensywna, głęboka czerń maskary X-Treme Noir Ultra Volume & Long sprawi, że Twoje rzęsy nabiorą zjawiskowego i przyciągającego
uwagę wyglądu. Stożkowa szczoteczka z włosia zapewnia precyzyjną aplikację oraz dodaje ultraobjętości przy jednoczesnym wydłużeniu i rozdzieleniu rzęs.
Aksamitna formuła wzbogacona o olej rycynowy i wosk carnauba wzmacnia i dogłębnie odżywia rzęsy. 
Rzęsy są idealnie wytuszowane i rozdzielone od nasady aż po same końcówki!
Nie zawiera parabenów
Moja opinia

Tusz zamknięty jest w eleganckim czarno- złotym opakowaniu, solidnie wykonanym. Posiada szczoteczkę z włosiem w kształcie stożka. Jest ona dość wymagająca i potrzeba wprawy, żeby nie upaćkać górnej powieki podczas wykonywania makijażu. Podoba mi się w niej wąski koniec, za pomocą którego można precyzyjnie pokryć najdrobniejsze rzęsy. 
Kolor jest mocno czarny, głęboki. Tusz należy do tych o dość suchej formule, nabiera się nią zbyt mało produktu, przez co pomalowanie rzęs jest pracochłonne. Jedna warstwa nie daje zadowalającego efektu, jednak stosując odżywkę, o której pisałam  TUTAJ jest o wiele lepiej. 

Tutaj zdjęcia jednej warstwy tuszu z nałożoną wcześniej bazą
Jak widać rzęsy są ładnie rozdzielone. Zdjęcia są robione po 13 godzinach od zrobienia makijażu. Myślę, że fajnie się trzyma, nie osypuje się, ani nie tworzy efektu pandy. 
Producent obiecuje pogrubienie i wydłużenie rzęs, jednak ja nie odnotowałam żadnego pogrubienia. Lekkie wydłużenie, dobre rozdzielenie i brak sklejania to wystarczające powody, aby osoby preferujące delikatny makijaż były zadowolone. Tusz kosztuje ok 13 zł, niewiele, więc warto wypróbować nie nadszarpując kieszeni.


WADY
- sucha formuła
- gruba szczoteczka wymagająca wprawy
- brak pogrubienia
- trzeba nałożyć więcej niż jedną warstwę, lub wcześniej bazę

ZALETY
- niska cena
- nie uczula, nie podrażnia
- utrzymuje się cały dzień
- głęboki, mocno czarny kolor
- ładnie rozdziela najdrobniejsze rzęsy
- lekko wydłuża

Znacie ten tusz? Jakie macie o nim zdanie?


UWAGA 
SNAPCHAT : aromatella

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz