28 sierpnia 2015

Driftwood & Sandstar wosk zapachowy od Goose Creek CandleNo i stało się! Przepadłam bez pamięci! Marka Goose Creek Candle wprowadziła zamęt i uzależnienie w moim domu i głowie. Muszę przyznać szczerze, że stała się moim numero uno jeśli chodzi o zapachy. Wiecie, że od dawna kocham Yankee Candle,  lubuję się w woskach Kringle Candle, ale to, co wyprawia ze mną GCC to już przechodzi ludzkie pojęcie. Zapachy zarówno wosków, jak i świec są tak bogate i intensywne, że chyba nie ma im równych.

Dzisiaj przedstawiam wosk, który jest gwiazdą wśród zapachów. Elegancki, zmysłowy, podniecający. Wyrafinowana kombinacja uwodzi od pierwszych minut rozpalenia.

Driftwood & Sandstar


"
Ciesz się wyjątkowym, słonecznym zapachem łączącym aromat słonego, wyrzuconego przez fale na brzeg drewna z owocowymi nutami jabłka, śliwki i brzoskwini. W sercu kompozycji odkryjesz jaśmin, eukaliptus i biała lilię a bazę stanowi drewno cedrowe, sandałowe, wanilia i bursztyn.
Nowy zapach 2015 "

Tak zapach określa producent. Cóż ja mogę dodać? Drzewo sandałowe należy do moich ulubieńców, obok piżma i paczuli. Są to dla mnie aromatyczne afrodyzjaki i dodatek ich w perfumach, czy woskach sprawia, że zapach mogę kupić w ciemno.


Wystarczy jedna kostka, żeby zapach otulił cały dom. I to dość mocno, więc jeśli planujesz palić ten zapach w pokoju, to proponuję użyć połowę kostki. Jest bardzo mocny , intensywny, co wpływa pozytywnie w ocenie jego wydajności. Każde opakowanie zawiera 6 kostek, dzielonych na pół, więc mamy tutaj aż 12 rozpaleń! I to wszystko za 22 zł. Niby dużo, ale w przeliczeniu szybko dojdziemy do wniosku, że nam się opłaca.
" Woski zapachowe Goose Creek Candle wykonane są z najwyższej jakości wosku sojowego, nasyconego bardzo dużą iloscią olejków zapachowych. Każdy wosk podzielony jest na 6 kawałków i zamknięty w wygodnym, ułatwiającym przechowywanie pojemniczku. Z uwagi na wyjątkowo wysoką moc zapachu zalecamy jednorazowo umieszczać w kominku zapachowym pół kostki wosku.
Wosk sojowy jest bardzo plastyczny aby ułatwić jego usunięcie z kominka po skończonym użytkowaniu, proponujemy wytrzeć roztopiony wosk ręcznikiem papierowym (ostrożnie ze wzgledu na temperaturę wosku), lub zaczekać na zestalenie wosku, lekko podgrzać miseczkę za pomocą tealighta i wysunąć wosk, lub używać do palenia silikonowych foremek. "

Wosk Driftwood & Sandstar możecie nabyć w sklepie internetowym Pachnaca Wanna, gdzie bardzo kusząca jest nie tylko oferta zapachów, ale rosnący z dnia na dzień procentowy rabat. Koniecznie zajrzyjcie, żeby się o tym przekonać.
 
Czy mieliście już okazję przekonać się jak pachnie zniewalająca mieszanka drzewa wyrzuconego na brzeg morza i piaskowej rozgwiazdy? Jeśli nie to koniecznie to nadróbcie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz