28 września 2015

Eveline Cosmetics - Quattro Eyeshadow - cienie do powiek w paletce


Paletkę 4 cieni otrzymałam w ramach współpracy z Eveline Cosmetics. 
Zestaw kolorów bardzo mnie ucieszył, ponieważ w takich barwach najczęściej robię makijaż oka. Jest to zestaw 01.


Efekt wizualny jest bardzo dobry, estetyczne opakowanie, zamykane na solidny zatrzask uniemożliwiający samootwarcie się paletki. Plastik jest dość mocny, nie rysuje się przewalając w kosmetyczce. 

Od producenta

Kolekcja poczwórnych cieni do powiek Quattro Eyeshadow została oparta na wyjątkowej technologii niezwykle drobnego rozcierania, co sprawia że cienie są trwałe i wygodne w aplikacji. Doskonale przylegają do powieki i utrzymują się przez wiele godzin. Specjalnie dobrana formuła zawierająca mikro cząsteczki, pozwala na ładne przenikanie się kolorów na oku.
Każde opakowanie zawiera podwójny aplikator, który ułatwi precyzyjne nakładanie cieni.
Technika wykonywania `smoky eyes` jest zawsze taka sama. Rysunek oka oraz ponumerowane wypraski ułatwią wykonanie profesjonalnego makijażu. "


Skład Moja opinia

Cienie bardzo dobrze ze sobą współpracują, łagodnie przechodząc z jednego koloru w drugi. Są bardzo mięciutkie, ale o dziwo nie osypują się prawie wcale podczas robienia makijażu. 
Jeśli chodzi o ich trwałość, to jestem bardzo zaskoczona, ponieważ makijaż nimi wykonany, wytrzymuje cały dzień. Dodam, że nakładam je na bazę pod cienie, aktualnie tą z Avonu.
Nie wymaga żadnych poprawek w ciągu dnia, co jest mega wygodne, bo nie trzeba się martwić że makijaż spłynął. Zmycie także jest bardzo proste, mimo ciemnych pigmentów, nie ma żadnego problemu z przebarwieniem powieki. 
Jeśli chodzi o pigmentację, to jest tak średnio dobrze. Nie stanowi to dla mnie jednak jakiegoś problemu, ponieważ można pozwolić sobie na stopniowanie intensywności , w zależności, czy chcemy uzyskać makijaż na dzień, czy na wieczór.
Nie wiem, czy też tak macie, ale zazwyczaj zużywam więcej wybrane kolory, w tym przypadku jest to 2 i 3. 
Podoba mi się, że wykonanie makijażu ta paletką jest banalnie proste i do zrobienia praktycznie w każdych warunkach. Świetnie się rozcierają przy pomocy pacynki, a także palca.  Delikatny połysk jest prawie niewidoczny na oku, a wręcz powiedziałabym, że daje matowe wykończenie. 


Cienie Eveline są dostępne w drogeriach Rossmann w cenie ok. 17 zł. Uważam, że jest to cena niewielka , a otrzymamy za nią bardzo dobry produkt. Genialne stapianie się ze sobą poszczególnych odcieni, a także ogromna trwałość to dwa główne powody, dla których na pewno zdecyduję się na inny zestaw kolorystyczny.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz