1 września 2015

Jelly Beans Yankee Candle
Jelly Beans był jednym z limitowanej edycji wielkanocnej, dostępny w Polsce praktycznie tylko w formie dużej świecy. Nie udało mi się na nią załapać, a przyznam że bardzo mnie interesował ten zapach. Niedawno sklep internetowy Pachnąca Wanna sprowadził kilka zapachów niedostępnych w regularnej sprzedaży ( możemy je odnaleźć w specjalnej zakładce ) Ku mojej radości pojawił się także Jelly Beans w formie samplera, czyli małej świeczki, palącej się ok 48 godzin.


Ten soczysty aromat jest odwzorowaniem kultowych żelków Jelly Beans, które chyba większość z nas jadła. Te kolorowe fasolki to połączenie słodyczy i kwaskowości. I taki właśnie jest ten zapach. Słodko - kwaśny. Smak dzieciństwa.  Na pierwszym planie czuję winogrona, piękny, klasyczny zapach, jak w świeżo otwartej paczce żelków. Potem słodycz miesza się z żurawiną? Tak mi się wydaje, że to właśnie żurawina nadaje te kwaśne nuty.


Moim sprawdzonym sposobem na palenie samplerów jest skruszenie ich do kominka. Tak najlepiej uzyskuję ich intensywność. Na jedno palenie zużywam ok 1/4 opakowania, czyli taka świeczka starcza mi na 4 palenia w kominku.Jelly Beans w 100% spełnił moje oczekiwania. Jest wspaniałym powrotem do smaków dzieciństwa. Fanki owocowych zapachów będą usatysfakcjonowane.

Sampler jest jeszcze dostępny w Pachnącej Wannie w cenie 12 zł.


Znacie smak tych żelków?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz