30 września 2015

Jesienny Romans - duża świeca Goose Creek Candle Autumn Romance


Wiecie doskonale, że woski i świece zapachowe to moje uzależnienie. Zazwyczaj sugeruję się opisem producenta i zamawiam to, co wiem , że mi się spodoba. Jeśli są nuty piżma, drzewa sandałowego czy paczuli to kompozycja nie może być nieudana. Czy Jesienny Romans spełnił moje oczekiwania?

" Wokół unosi się miłość, jesienna miłość. Ciepłe powietrze przesycone jest bursztynem, drewnem sandałowym, piżmem i odrobiną wytrawnego zamszu. "

Opis sprawił, że każdą świecę  tak opisaną wzięła bym w ciemno.
Jak dziecko nie mogłam się doczekać, kiedy rozpakuję  świecę z pokładów folii bąbelkowej, które dodatkowo starannie zabezpieczały przesyłkę wewnątrz kartonu.
Wąchałam na sucho - poczułam słodycz, taka landrynkową, poczułam bursztyn - będzie dobrze. Teraz tylko rozpalić!I co ? I moje rozczarowanie.
Nie czułam tej zmysłowej mieszanki, na którą czekałam. Było słodko, ale nie tego się spodziewałam.
Pomyślałam, że może nie mam dzisiaj dnia na zapachy, spróbuję jutro. Jutro też nie przyniosło zmiany. Takie wielkie oczekiwanie, a ja czuję zapach zwykłej świecy, mdły, jakiś stłumiony, nierozwinięty. I tak przez kolejne dni. Koleżanka przyniosła mi kawałek wosku, żebym odnalazła to, czego szukam i było trochę lepiej, ale dalej to nie było to.Piękna naklejka, piękny kolor,  taki turkusowy, ale niestety dla mnie niewypał.
Świecę dopala moja Karolcia, bo jej także podoba się design , a ja wciąż wchodzę do jej pokoju w poszukiwaniu czegoś, co może nigdy nie przyjść :)

" Świece Goose Creek Candle wyposażone są w dwa knoty, które zapewniają szybkie i łatwe rozgrzenie świecy i roztopienie wosku aż do ścianek z jednoczesnym doskonale wyczuwalnym, mocnym aromatem. Knoty są specjalnie zaprojektowane tak aby świeca nie wypalała się za szybko co pozwala na cieszenie się pięknym zapachem przez 150 godzin. "

Dużą świecę zapachową, a także wosk zapachowy  Autumn Romance można nabyć w sklepie internetowym  Pachnąca Wanna  w cenie 95 zł za świecę i 22 zł za wosk.Znacie ten zapach? Może u Was on spisuje się inaczej? Dajcie koniecznie znać, bo jeszcze żaden zapach Goose Creek Candle  tak mnie nie rozczarował. Romansu nie będzie.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz