11 października 2015

Eveline Cosmetics Magical Gel 2 Steps System


MAGICAL GEL - Dwustopniowy system żelowego manicure
 Jest to kolejny produkt, jaki otrzymałam od EVELINE  do testowania. 
W ogóle muszę Wam powiedzieć, że otwierając paczkę byłam niesamowicie zaskoczona trafnością kolorówki. Nie mogłam uwierzyć, że firma praktycznie w 100 % trafiła w mój typ i upodobania. 

Wracając do lakieru, posiada on piękny czerwony, głęboki odcień. Zobaczcie co o całym zestawie pisze producent.


Przyznam się Wam do tego, że jeszcze nigdy w życiu nie miałam manicure hybrydowego na pazurkach. Nie dlatego, że mi się nie podoba, ale dlatego, że w moim zawodzie ( technika dentystycznego ) taki manicure po prostu nie ma sensu i szkoda wydanych pieniędzy . Już na drugi dzień po pomalowaniu paznokci, gdy wracam z pracy to nie wiem gdzie chować dłonie. Lakier na nich jest w opłakanym stanie: odrapany, zmyty różnymi płynami, DRAMAT! Zawsze zazdrościłam kobietom, które maja pracę pozwalającą mieć piękne zadbane dłonie. No ale cóż! Nie można mieć wszystkiego. Wykonanie manicure

Po przygotowaniu paznokci do malowania ( namoczenie i odsunięcie skórek ), należy oczyścić, wysuszyć i odtłuścić płytki paznokci. Najlepiej za pomocą zmywacza do paznokci. 
KROK 1
Nakładamy jedną lub dwie warstwy COLOR MAGICAL GEL - w moim przypadku pięknej czerwieni. Już pierwsza warstwa daje ładne krycie i na szybkiego jest ona w zupełności wystarczająca do ładnego manicure.  Jednak jestem perfekcjonistką i zawsze nakładam drugą warstwę. Musimy pamiętać, żeby dać pierwszej warstwie dobrze wyschnąć, ponieważ zbyt szybkie nałożenie kolejnej warstwy może nam popsuć cały efekt i zamiast skrócić czas to znacznie go nam wydłuży, ponieważ będziemy wszystko zaczynać od nowa. 
KROK 2
Po wyschnięciu drugiej warstwy przystępujemy do nałożenia cienkiej warstwy TOP COAT MAGICAL GEL.  Już po 5 minutach lakier będzie suchy. Top coat nada mu barzdzo ładne, błyszczące wykończenie, a także mocno go utwardzi. Dla pewności lepiej poczekać jeszcze 10 minut zanim zaczniemy coś robić, aby mieć całkowitą pewność, że paznokcie są perfekcyjnie utwardzone. 


 Skład


Moja opinia

Lakier początkowo nałożyłam na stopy i tam utrzymywał się ponad dwa tygodnie! Na dłoniach w idealnym stanie przetrwał 4 dni, na piaty już końcówki zaczynały się ścierać. Jednak w tym czasie nie oszczędzałam dłoni. Zmywałam, pracowałam w normalnym trybie :) Dla mnie to wielki sukces! 
Lakier wyglądał bardzo profesjonalnie, miał piękny połysk, był odporny na ścieranie, i co ważne nie odpryskiwał. Na pewno przyciągał spojrzenia swoim głębokim kolorem. 
Najbardziej lubię mieć czerwone paznokcie, i mimo, że eksperymentuję z kolorami, to i tak zawsze wracam do czerwieni. 
Jeśli chodzi o pędzelek, to jest dość szeroki, łatwo pokrywa płytkę paznokcia jednym pociągnięciem.  Zmywalność standartowa, wystarczy zwykły zmywacz.


Producent obiecuje do 10 dni pięknego koloru bez odprysków. Jednak nie wiem jak to się sprawdza na dłoniach kobiet, które mogą tylko pięknie wyglądać, nie pracując fizycznie, bo na moich czas jest mocno zawyżony.  Jednak i tak jestem zadowolona z wyniku. 
Kolor mi odpowiada, trwałość także, więc nie ma się do czego przyczepić.  Bardzo szybkie schnięcie i dodatkowy top coat w zestawie przemawia tylko na korzyść. 

Zestaw zawiera dwie buteleczki po 5 ml w cenie 15 zł za komplet. Szkoda tylko, że jest tak mały wybór kolorystyczny. Przedstawiłam wersję 01.  Mogę z czystym sumieniem polecić ten produkt, ponieważ jest wart tej ceny i nosi się go z klasą.


01
02
04
05
07

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz