4 października 2015

Eveline Cosmetics Nawilżająco - Regenerujący zabieg z Algami Atlantyckimi ROYAL SPA PEDICURE


Kolejny produkt otrzymany od Eveline do przetestowania to dwuetapowy zabieg do stóp w saszetce.
Bogata formuła jest przeznaczona szczególnie do przesuszonej i szorstkiej skóry stóp, wymagającej aktywnej regeneracji i odnowy.

Nie mam jakichś szczególnych problemów ze stopami, ale takie peelingi i maseczki często kupuję, bo to wygodna forma pielęgnacji.

Co za tym otrzymujemy?

Saszetka podzielona jest na pół wygodną performacją, ułatwiającą oddzielenie. Szata graficzna bardzo przejrzysta, zachęcająca. Zawiera wszystkie ważne informacje, czyli skład, sposób użycia i datę ważności.

KROK 1 : GŁĘBOKO OCZYSZCZAJĄCY PEELING Z NATURALNYM PUMEKSEMPeeling zawiera dość małe drobinki, wyczuwalne podczas masażu. Konsystencja gęsta, kremowa. Bardzo podobał mi się zapach, taki świeży, delikatny.Bardzo dobry skład i brak parabenów . To się chwali. Ogólnie peeling delikatnie złuszcza naskórek, odświeżając stopy i przygotowując je na przyjęcie maseczki.

KROK 2 : NAWILŻAJĄCA MASKA - KOMPRES Z ALGAMI ATLANTYCKIMIMaseczka jest w kolorze białym, konsystencji typowego kremu do stóp. Łatwo się wsmarowuje i pięknie pachnie. Cały zabieg wykonałam wieczorem, więc maseczka została na moich stópkach całą noc. Rano były one mięciutkie i przyjemne w dotyku. Nie wiem jak poradzi sobie ten zestaw ze stopami mocno zniszczonymi, ale myślę, że stosując regularnie raz lub dwa w tygodniu na pewno jest w stanie poprawić ich stan i wygląd. Najważniejsza jest jak zwykle konsekwencja w regularnym stosowaniu.Dwuetapowy zabieg od EVELINE kosztuje zaledwie 3,99 zł. Niewielka cena za tyle przyjemności dla stóp. Jeśli chodzi o mnie to mogę szczerze polecić, ponieważ 4 zł warto wydać, aby przekonać się, czy przypadnie Wam do gustu. Mnie zachwycił zapach, estetyka opakowania i bardzo przyjazny skład. Z moimi stopami kompres już się polubił, ponieważ dobrze o nie zadbał i pielęgnacja była czysta przyjemnością. Przy wizycie w drogerii na pewno zaopatrzę się w kilka opakowań.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz