13 października 2015

Red Velvet Cupcake Goose Creek Candle


Bardzo się ochłodziło na zewnątrz, a wraz z tym zimnem przyszła kolej na rozgrzewające zapachy. Lubię po pracy usiąść z kubkiem gorącej herbaty, zapalić świece i owinąć się kocykiem. W takie jesienne wieczory nie mam ochoty na jakieś orzeźwiające nuty. Raczej korzenne, otulające, waniliowe słodkie - po takie sięgam najczęściej.

Piękna świeca, którą otrzymałam od PACHNĄCEJ WANNY  do testowania, idealnie wpisuje się  w moje klimaty. Może jest to bardziej obrazek kojarzący się ze świętami, jednak kompozycja zapachowa spisuje się doskonale już teraz.

Od producenta

Pyszna kombinacja owocowych aromatów pomarańczowej skórki i jagód połączonych ze słodyczą wanilii, brązowego cukru, maślanego ciasta i czekolady.

Mamy tutaj takiego pachnącego, kruchego muffinka, o delikatnym zapachu czekolady i masełka. Zdecydowanie wybijają się tutaj nuty owocowe, które najmocniej czuć wąchając świecę na sucho.
Aromat nie jest zbyt intensywny, delikatnie rozchodzi się po pomieszczeniu, ale wierzcie mi na słowo, na pewno pozwoli Wam zgłodnieć.Świece zawsze wprowadzają taki magiczny nastrój w domu, delikatny płomień, migotający przy każdym podmuchu, daje ciepłe światło. Mogła bym tak siedzieć i patrzeć w nieskończoność.

" Świece Goose Creek Candle wyposażone są w dwa knoty, które zapewniają szybkie i łatwe rozgrzenie świecy i roztopienie wosku aż do ścianek z jednoczesnym doskonale wyczuwalnym, mocnym aromatem. Knoty są specjalnie zaprojektowane tak aby świeca nie wypalała się za szybko co pozwala na cieszenie się pięknym zapachem przez 150 godzin. "

Jeśli lubicie zapach pieczonych babeczek, maślanych i kremowych, to na pewno jest to świeca dla Was. Ja już swoją wypaliłam do połowy i towarzyszy mi jak na razie każdego wieczoru. Delikatne, owocowe nuty powodują, że nie jest to zapach męczący, ani ciężki jak niektóre jedzeniowe killery.

Podoba mi się piękny czerwony kolor i słodka naklejka wywołująca uśmiech na twarzy. Takie doznania zapachowo - wzrokowe to czysta przyjemność.

Dużą świecę RED VELVET CUPCAKE  dostaniecie w sklepie internetowym Pachnąca Wanna w cenie 95 zł, a  wosk zapachowy  w cenie 22 zł. Przypominam, że na hasło MAGDA otrzymacie 10% rabatu. 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz