17 października 2015

Szary kapelusz

Ponieważ jestem zmarzluchem szybko odczuwam nagłe ochłodzenie. Bardzo wcześnie zaczynam sezon rękawiczek, czapek i kozaczków.
Kapelusze wdarły się przebojowo do mody i w każdej praktycznie sieciówce można znaleźć ciekawe modele i w różnych kolorach. Ja zdecydowałam się na szary, wełniany kapelusz z Reserved. Co najważniejsze kupiłam go w rozmiarze S, a to duże zaskoczenie, ponieważ przeważnie na metkach widnieje One size. No i ten One size jest zawsze za duży na moją łepetynkę. Co prawda w sklepie stacjonarnym ne było już rozmiaru S, ale znalazłam go na stronie internetowej sklepu. Zamówiłam i na za dwa dni już go nosiłam.
Kapelusz jest świetną alternatywą dla przejściowych czapek i czuję że na tym jednym się nie skończy.


                           Kapelusz - Reserved
                           Płaszcz - O la la...!
                           Sweter - butik
                           Spodnie - Magnetik
                           Buty - CCC
                           Pierścionek - Avon

1 komentarz:

  1. Akurat moda jest dla mnie bardzo ważna i zawsze staram się wyglądać dobrze. Wiem, że tak naprawdę to dodatki nadają outfitowi charakteru, więc staram się je dobierać rozsądnie. Sporo interesujących mnie znalazłam na stronie https://versoli.pl/pl/62-kapelusz-damski-duzy , więc po nowym roku na pewno zrobię tutaj większe zakupy. Ceny dostępnych dodatków są wyjątkowo rozsądne, ale równie bardzo spodobało mi się to, że są w dużym wyborze, dobrej jakości i dostępne zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Na wszystko powinniście zwrócić sobie uwagę.

    OdpowiedzUsuń