7 listopada 2015

Baby It`s Fun Outside czyli zimowa kolekcja Q4 Yankee Candle - Bundle Up, Winter Glow

Zimowa kolekcja wosków Q4 Yankee Candle strasznie mnie ciekawiła już od momentu pierwszych zapowiedzi. Piękne etykiety, intrygujące opisy. Nie mogłam się doczekać. Jak tylko pojawiła się edycja Q4 w Pachnącej Wannie  zamówiłam wszystkie 4 woski i nie mogłam się zdecydować który najpierw chcę palić :)
 
W skład Q4 wchodzą
Winter Glow
Bundle Up 
Cosy By The Fire
Berry Trifle

Dzisiaj opiszę dwa pierwsze woski. 

Bundle Up

   
Od producenta

Świeży, nieco mroźny zapach przywołujący wspomnienie suszącego się w zimowym słońcu prania. 

Moja opinia

Sugerując się roześmianymi dziećmi na naklejce myślałam że będzie to taki typowy iglasty zapach choinek, jednak po odpaleniu poczułam mój ulubiony płyn do płukania tkanin :) Pierwszy raz wosk z opisem prania suszonego na dworze, tak bardzo mi je przypomina. Piękny, świeży, perfumeryjny. Można się zatracić!Wosk jest bardzo wyrazisty, ma swoją moc, która nie jest uciążliwa, ale sprawia przyjemność. Zapach jest świeży, odprężający, wnosi wiele świeżości do mieszkania. Jego głęboki, ciemno zielony kolor rzeczywiście kojarzy się z drzewkiem bożonarodzeniowym. Naklejka przedstawia roześmiane dzieci bawiące się w śniegu. Tyle radości, pamiętacie jak z rumieńcami na twarzach wracaliśmy do domu po toczeniu wielkich kul, z których robiliśmy bałwana? Ten wosk przenosi wspomnieniami do dzieciństwa. Jest jak ciepły sweter otulający zmarznięte dziecko, kiedy mama podaje gorące kakao.
BUNDLE UP  jest typowo zimowym zapachem.  Bardzo mi się spodobał i nie wiem czy nie kupię świecy. Winter Glow

 
Od producenta

Świeży zapach zmrożonych liści skrzących się w zimowym powietrzu doprawiony odrobiną ciepłego bursztynu.

Moja opinia

Bardzo ładny, otulający zapach. Świeży i przyjemny. Ciepłe nuty nadaje bursztyn, jego słodycz jest dobrze wyczuwalna i wciągająca. Jest dla mnie typowym świątecznym zapachem i jak na razie  jest to kandydat na zapach tegorocznych świąt. Chętnie kupiłabym świecę, ale czytałam , że ich intensywność jest bardzo słaba, ledwie wyczuwalna. Wosk również nie grzeszy dużą mocą i musiałam po dwóch godzinach palenia dodać drugą połowę wosku, żeby go czuć nie przykładając nosa do kominka.WINTER GLOW  był pierwszym z przetestowanych przeze mnie wosków Q4. Bardzo mi się spodobał, piękny biały kolor i ładna naklejka wprowadziły mnie w zimowy klimat.

Jak dotąd te dwa zapachy przypadły mi do gustu. Ciekawa jestem czy kolejne są tak samo interesujące, i który w ostatecznej ocenie zdobędzie miejsce pierwsze.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz