30 listopada 2015

Midsummer`s Dream - Sen środka lata - świeca zapachowa Goose Creek Candle


Kończy się listopad, miesiąc, którego zazwyczaj boję się najbardziej. Tak szybko robi się ciemno, wieje mocny wiatr i w ogóle to właśnie teraz zaczynam już tęsknić za latem. Co innego jak leży grudniowy śnieg, delikatny mróz szczypie policzki, jest biało i przyjemnie.

W tym roku listopad wyjątkowo bezboleśnie mi przeleciał. Dużo się działo, byłam na targach LNE w Krakowie, wpadło mi do rąk całe stado kosmetyków - Och, jak ja to lubię ! Nawet warunki pogodowe nie naprzykrzały się zbytnio :)
Jednakże chętnie wróciłabym do gorących dni spędzanych na tarasie, z książką w ręku i wcinając sezonowe owoce. Moim łącznikiem z tamtymi chwilami stała się świeca zapachowa MIDSUMMER`S DREAM

Wiecie doskonale, że na punkcie świec i wosków mam hopla, ale te zapachy tak dużo dla mnie znaczą, pozwalają wrócić marzeniami do danej sytuacji czy miejsca.MIDSUMMER`S DREAM  jest zapachem bardzo owocowym, moim zdaniem to słodka brzoskwinia króluje tutaj niepodzielnie.  Wąchając świecę na sucho, początkowo wyczuwałam zapach landrynek, słodki, kuszący. Jednak po rozpaleniu cukierkowa słodycz gdzieś zanikła pozwalając rządzić owocom.

OD PRODUCENTA


NUTY GŁOWY: NUTY SERCA: BAZA:
brzoskwinie róża drewno kaszmirowe
jabłka magnolia  piżmo
maliny wiciokrzew
Słodkie brzoskwinie, chrupiące jabłka i soczyste maliny w towarzystwie pachnącego bukietu róż, magnolii i wiciokrzewu. Bogatą kompozycję pięknie dopełniają piżmo i drewno kaszmirowe.
Szczerze mówiąc nie bardzo czuję tutaj nuty kwiatowe. Róża jest kwiatem, który ma swoją moc, swój charakterystyczny aromat i na pewno gdzieś by się tutaj wybijała.  Natomiast nie wyczuwam jej wcale. Nie bardzo wiem jak pachnie wiciokrzew, więc może gdzieś tam jest, a ja o tym nie wiem :)

Kompozycję dopełnia piżmo i drzewo kaszmirowe, co po prostu uwielbiam. To są moje klimaty. Świece Goose Creek Candle wyposażone są w dwa knoty, które zapewniają szybkie i łatwe rozgrzenie świecy i roztopienie wosku aż do ścianek z jednoczesnym doskonale wyczuwalnym, mocnym aromatem. Knoty są specjalnie zaprojektowane tak aby świeca nie wypalała się za szybko co pozwala na cieszenie się pięknym zapachem przez 150 godzin.
waga 623g
czas palenia do 150h
Moim zdaniem jest to zapach odzwierciedlający środek lata, beztroski czas, kiedy możemy  delektować się ciepłymi i długimi dniami, cieszyć się smakiem dojrzałych brzoskwiń i spijać ich sok cieknący po dłoni. 
Naklejka również przybliża nam tą porę roku i kiedy tylko jest mi zimno, a za oknem pochmurnie i wietrznie, sięgam po piękną, czerwoną świecę, rozpalam ją i wczuwam się w roznoszący się po chwili soczysty aromat lata. 

Świecę kupicie w sklepie internetowym PACHNĄCA WANNA w cenie 95 zł. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz