23 grudnia 2015

200 Years Tumbler Candle Goose Creek Candle

Dzień przed Wigilią przychodzę do Was z postem mocno zapachowym. Ponieważ przebija się on przez zapach  wigilijnych potraw.  Jest na tyle intensywny, że muszę o nim  napisać!


NUTY GŁOWY: NUTY SERCA: BAZA:
lawenda mięta wetiwer
szałwia jałowiec drewno cedrowe
    piżmo

Piękny, wytrawny zapach stworzony po połączeniu nut lawendy, szałwii, jałowca i mięty. Kompozycja zyskuje głębię dzięki dodaniu piżma, paczuli, wetiweru i drewna cedrowego
Limitowany zapach 2015
Taka jest Świeca zapachowa średnia 200 YEARS Goose Creek Candle
 
Sojowe tumblery Goose Cree Candle wyposażone są w trzy knoty, które zapewniają szybkie i łatwe rozgrzenie świecy i roztopienie wosku aż do ścianek z jednoczesnym doskonale wyczuwalnym, mocnym aromatem. Knoty są specjalnie zaprojektowane tak aby świeca paliła się jasnym, czystym płomieniem.
 
waga 411g
 
czas palenia ok 45h
 


 
Jest to moja pierwsza świeca tego typu . Tumbler czyli świeca w szklance z grubym dnem. Dodatkowo wyposażona w 3 knoty, które momentalnie topią wosk do ścianek.  Naprawdę spektakularne zjawisko, żadna świeca jeszcze tak szybko się nie topiła. Zapach ekspresowo rozchodzi się po domu, intensywnie zaglądając w każdy zakamarek ( dobrze że posprzątałam przed świętami :) Trzy knoty wyglądają bardzo okazale. Podoba mi się także forma w jakiej jest świeca. Grube szkło z pewnością posłuży mi długo po wypaleniu wosku.

Świeca posiada wieczko plastikowe, które może służyć jako podstawka pod szkło, a także jako zamknięcie zgaszonej świecy. Podoba mi się takie rozwiązanie.

Jak widać na zdjęciach trzy knoty w bardzo szybkim tempie powodują topienie wosku, przez co świeca zużywa się trochę szybciej niż zwykła z jednym knotem.  Zaletą jest otrzymanie mocnego zapachu zaledwie w 5 minut po rozpaleniu. 
Jeśli chodzi o zapach tej świecy, to jest niesamowicie intrygujący. Męskie akordy najbardziej czuć po zdmuchnięciu płomienia. Jest to piękny, zmysłowy aromat, zaraz po Greyu zapada mocno w pamięć. 
Piżmo, wetiwer i cedr grają pierwsze skrzypce. Lawendy nie lubię, ale jej tu nie czuję, albo tworzy niezłą kompozycję z pozostałymi składnikami. 
Mogę polecić 200 Years wszystkim miłośniczkom zmysłowych, męskich zapachów, gdzie piżmo otula nas delikatnie pieszcząc zmysły, a cedr i wetiwer współgrają z miętą i szałwią tworząc zawrotną mieszankę uczuciowo - węchową. 

Średnią świecę możecie kupić w Pachnącej Wannie w cenie 82,00 zł.  Zachęcam do skorzystania ze stałego rabatu 10 % na hasło MAGDA.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz