8 grudnia 2015

Toskańskie czy Polskie Winogrona ? - Wosk Tuscan Vineyard od Goose Creek Candle


Nie wiem dlaczego, ale zawsze smakowały mi bardziej działkowe winogrona od tych sklepowych. Ta słodycz przechodząca w cierpkość i moment kiedy zostaje na języku tylko skórka.
Głaskane słońcem toskańskie winogrona muszą smakować wyjątkowo. Oglądając na filmach winnice ciągnące się tak daleko, że zlewają się z horyzontem wprawiają w ruch moją wyobraźnię. Spaceruję pomiędzy rzędami słodkich kuszących owoców. Jedno z moich marzeń - Toskania!
Kiedyś tam będę, ale dziś przenieśmy się do naszych polskich sadów, bo tylko taki zapach znam jak na razie :)Wosk zapachowy Tuscan Vineyard  to typowy zapach działkowych, ciemnych winogron, zrywanych prosto z krzaka i zjadanych mimo próśb babci, żeby umyć :) Połączenie delikatności i głębokiej cierpkiej słodyczy. Bardzo orzeźwiający, owocowy aromat, podobny do soków winogronowych z kartonika. Urzekł mnie swoją intensywnością . Jest dość mocny i wystarczy jedna kostka, aby wypełnić zapachem cały dom.Bardzo ładny kolor i nietypowy dla wosków Goose Creek Candle kształt -  podłużny , a nie okrągły. zauważyłam także, że kostki są znacznie twardsze niż te w okrągłych opakowaniach, nie mażą się tak bardzo i nie brudzą rąk.Soczysty fiolet pięknie rozpuszcza się w kominku tworząc odcień znacznie głębszy niż posiada w kostkach. 
Nuty głowy : winogrona , maliny
Nuty serca : drewno

Według producenta zapach przywodzi na myśl powietrze w toskańskiej winnicy. Nie mam pojęcia jak tam pachnie, ale jestem w stanie sobie wyobrazić, bo to, co oddaje wosk zapachowy pachnie jak bardzo dojrzałe winogrona. Takie  polskie działkowe :) Nasze :)
Wosk zapachowy Toscan Vineyard dostaniecie w sklepie PACHNĄCA WANNA w cenie 22,00 zł.

Od producenta

 
Woski zapachowe Goose Creek Candle wykonane są z najwyższej jakości wosku sojowego, nasyconego bardzo dużą iloscią olejków zapachowych. Każdy wosk podzielony jest na 6 kawałków i zamknięty w wygodnym, ułatwiającym przechowywanie pojemniczku. Z uwagi na wyjątkowo wysoką moc zapachu zalecamy jednorazowo umieszczać w kominku zapachowym pół kostki wosku.
Wosk sojowy jest bardzo plastyczny aby ułatwić jego usunięcie z kominka po skończonym użytkowaniu, proponujemy wytrzeć roztopiony wosk ręcznikiem papierowym (ostrożnie ze wzgledu na temperaturę wosku), lub zaczekać na zestalenie wosku, lekko podgrzać miseczkę za pomocą tealighta i wysunąć wosk, lub używać do palenia silikonowych foremek.
 
waga 59g
czas palenia 50 - 80 godzin
 
 Przypominam o 10% rabacie w sklepie na hasło MAGDA.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz