17 stycznia 2016

My Serenity - Kolekcja Q1 2016 Yankee Candle


Cała kolekcja Q1 2016 My Serenity  Yankee Candle jak dla mnie jest fantastyczna. Każdy zapach zasługuje na dużą świecę, wszystkie tak bardzo mi się podobają, że ciężko było wybrać lidera. Jednak nuty mojego ukochanego piżma  i orientalnej paczuli zdecydowały, że jak bym miała wybrać tylko jedną dużą świecę, była by to MY SERENITY lub MOONLIGHT.

 Dzisiaj opiszę te dwa zapachy.
My Serenity - Mój Spokój
 Definicja spokoju doskonałego - aromat słodkich gruszek i orzeźwiających pomarańczy z dodatkiem tropikalnych kwiatów i subtelnego piżma.

Wosk tak bardzo przypomina Pink Sands, że od razu się w nim zakochałam.  Jedynie co go różni to jakaś świeża nuta, która nadaje mu orzeźwienia. Jest idealny, gdy mamy ochotę się wyciszyć i oddać się  rozmyślaniom. Błogi spokój i ukojenie to słowa, które pasują mi, aby go opisać. Jest bardzo ciepły, egzotyczny, kwiatowo- owocowy. Rajski zapach jest na tyle delikatny, że nie ważne jak dużo go wrzucimy do kominka, nie będzie męczył. Uwielbiam go i na pewno jeszcze kupię nie raz. 
Dostępny Tutaj

Moonlight - Blask księżyca

Subtelne połączenie bambusa i drzewnych nut paczuli - zapach odurzający jak światło księżyca na wodzie.
Ten zapach z wiosennej kolekcji jest naprawdę genialny. Ciepły, romantyczny, można się w nim zatracić. Bardzo świeży, z cytrusowymi akordami.  Jest tak piękny, że nie mogłam przestać go wąchać po wyjęciu z folii. Na sucho bardziej rześki, po rozpaleniu bardziej otulający. Zapach dość orientalny, dzięki paczuli, która  łączy w sobie ostre nuty ze słodyczą. Bambus nadaje mu świeżości i lekkiej goryczki równoważącej całość. Cudowny!!!
Dostępny Tutaj

Oba woski dostępne w cenie 7,50 zł w sklepie internetowym PACHNĄCA WANNA  
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz