19 stycznia 2016

Peony, Lemongras & Ginger - My Serenity Q1 Yankee Candle

W ostatnim wpisie przedstawiałam 2 z pośród 4 zapachów wiosennej kolekcji wosków Yankee Candle Q1 2016 - My Serenity i Moonlight ( Tutaj )

Dzisiaj czas przyszedł na  pozostałe dwa.Peony - Piwonia
 Wiosna w pełnym rozkwicie, kuszący kwiat dojrzałej piwonii kusi słodkimi nutami
Kwiaty piwonii kojarzą mi się z ogródkiem babci, gdzie zawsze lubiłam patrzeć jak z okrągłych pąków rozwijają się piękne kwiaty. Babcia ścinała piwonie do wazonu i ich cudowny zapach roznosił się po całym mieszkaniu. Dziś sama mam ogród i piwonie przypominają mi tamte czasy.
Wosk Yankee Candle jest nad wyraz realny. Tworzy bukiet ślicznych piwonii, z dodatkiem słodyczy. Czasem wydaje mi się, że wyczuwam róże ogrodowe, ale nie wiem, czy to złudzenie, czy rzeczywiście tam są.
Wiele razy nacięłam się na kwiatowe zapachy YC, ale ten jest przepiękny. Sprawia wrażenie, jakby w wazonie stały rozkwitające, cudownie słodkie, różowe piwonie. Fantastyczny zapach.
Dostępny Tutaj
Lemongrass & Ginger - Trawa cytrynowa i Imbir
 Czysty relaks - świeża aromat delikatnej trawy cytrynowej i świeżo pokrojonego imbiru.
Kolejny bardzo udany zapach. Już dawno nie było takiej kolekcji, żeby podobały mi się wszystkie woski. 
Ten zielonkawy kolor od razu kojarzy się ze świeżością. I taki aromat właśnie unosi się w powietrzu po rozpaleniu wosku. Świeży, rześki, wiosenny. Lekko cytrynowy, ale bez jej goryczki. Najbardziej wyczuwalne są nuty imbiru, który zresztą uwielbiam w kuchni, a szczególnie zaraz po obraniu. Zapach imbiru jest zaskakujący, ponieważ na początku jest lekko słodki, delikatny, a po chwili zaskakuje swoją lekko gorzką, palącą nutą. Imbir nadaje kompozycji zapachowej korzenną, ciepłą nutę. Idealnie współgra z trawą cytrynową, w której również można wyczuć jego delikatne oblicze. 
Nie wiem, co w nim jest, ale mogę go wciąż wąchać i wąchać. Bardzo soczysta, energetyczna kompozycja. 
Wosk dostępny Tutaj

Jak widzicie, wszystkie 4 woski są godne polecenia. Różnorodne zapachy sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Mam nadzieję, że moje recenzje przybliżyły Wam trochę te aromaty i będziecie wiedzieć, czego szukać. Każdy z wosków znajdziecie w PACHNĄCEJ WANNIE w cenie 7,50 zł za sztukę. 
Uważam, że kolekcja My Serenity jest genialna i ciężko będzie ją przebić.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz