19 lutego 2016

Southern Gardens - Goose Creek Candle zaprasza do Południowych Ogrodów

Wiosna już tuż tuż , a wraz z nią wyczekiwanie  pierwszych kwiatów. Najpiękniejsze okazy zakwitają w naszych ogródkach i balkonach. Zawsze z utęsknieniem czekam na  tulipany, które ścinam do wazonu i cieszę się ich widokiem. Właśnie dlatego, gdy zobaczyłam wosk zapachowy Southern Gardens pomyślałam, że zaproszę wiosnę wcześniej do domu.OD PRODUCENTA


NUTY GŁOWY: NUTY SERCA:
lotos tulipany
róża słodki groszek
 
Zapraszamy na zapachowy spacer alejkami ogrodu, pielęgnowanego przez pokolenia plantatorów. Zachwyć się niezwykłą kompozycją kwiatów lotosu, róż, tulipanów, słodkiego groszku. A może wyczujesz jeszcze więcej kwiatów?
 
 

 
 Wosk na sucho pachnie tulipanami i delikatnie różą, zapach jest intensywny i bardzo kwiatowy. Po odpaleniu jednak róże się ulatniają i prym wiodą tulipany. Dużo tulipanów. Prawdziwe kobierce różnokolorowych przedstawicieli wiosny. Róże gdzieś się ulatniają, a pojawia się wodny lotos, groszku nie wyczuwam. Po chwili cały dom pachnie jak kwiaciarnia. Autentycznie. Mam wrażenie jakbym weszła po wiązankę kwiatów idąc na imieniny. Każdy chyba wie, jak tam pachnie. Taki typowy, łodygowy zapach.  Nie zdobył mojego serca, a nawet mnie zmęczył. Być może dlatego, że rzadko kwiatowe aromaty podbijają moje serce. Wyjątkiem jest Peony YC z wiosennej kolekcji Q1 My Serenity. Tutaj jednak miłości nie będzie. Dodam, że wosk jest tak intensywny, że przyprawia o ból głowy. Musiałam gasić kominek i po paru godzinach dałam mu następną szansę. Nic z tego . Nie moja bajka. 
 I chociaż wosk ma piękny, delikatny różowy kolor i cudownie wyglądającą naklejkę, to czuję się zawiedziona. Chociaż zdaję sobie sprawę, że tulipany lepiej wyglądają niż pachną, to wyobrażałam sobie spacer po południowych ogrodach jako czarujący, rześki i zapadający w pamięć czas spędzony pośród kwiatów, które przecież tak uwielbiam. Jeśli więc lubicie przebywać w kwiaciarni i cieszy Was zapach tam królujący, to wosk będzie dla Was idealny. 
 
SOUTHERN GARDEN  nabyłam w  PACHNĄCEJ WANNIE . 
Na chwilę obecną nie widzę, aby wosk był dostępny, ale na pewno wkrótce przypłyną zza oceanu. Możecie jednak zaopatrzyć się w dużą świecę klik
 

 
"Woski zapachowe Goose Creek Candle wykonane są z najwyższej jakości wosku sojowego, nasyconego bardzo dużą ilością olejków zapachowych. Każdy wosk podzielony jest na 6 kawałków i zamknięty w wygodnym, ułatwiającym przechowywanie pojemniczku. Z uwagi na wyjątkowo wysoką moc zapachu zalecamy jednorazowo umieszczać w kominku zapachowym pół kostki wosku.
Wosk sojowy jest bardzo plastyczny aby ułatwić jego usunięcie z kominka po skończonym użytkowaniu, proponujemy wytrzeć roztopiony wosk ręcznikiem papierowym (ostrożnie ze względu na temperaturę wosku), lub zaczekać na zestalenie wosku, lekko podgrzać miseczkę za pomocą tealighta i wysunąć wosk, lub używać do palenia silikonowych foremek."
 
waga 59g
czas palenia 50 - 80 godzin

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz