29 marca 2016

PANIER DES SENS - Migdałowe mleczko do ciałaPANIER DES SENS - to francuskie kosmetyki z Prowansji. Za dużo informacji o firmie nie można znaleźć w internecie, dostać je możemy w sklepie z kosmetykami i produktami do domu TOWELSANDMORE

Mleczko do ciała Soothing Almond otrzymałam na spotkaniu blogerek w Krakowie.


OD PRODUCENTA
 
Mleczko krem do ciała 200ml z ekstraktem ze słodkich migdałów Soothing Almond. Bogate jest  w ekstrakt z migdałów oraz oliwę z oliwek.
Po użyciu skóra staje się delikatna i gładka jak jedwab, pełna aromatu słodkich migdałów prosto z Prowansji.
Bez parabenów, barwników, tłuszczów zwierzęcych, siarczanów, silikonu i syntetycznych czynników aktywnych powierzchniowo
Pojemność: 200ml

MOJA OPINIA

Łagodzące mleczko zamknięte jest w złotej plastikowej butelce, wyposażonej w pompkę. Ma bardzo ładną szatę graficzną, opakowanie wygląda luksusowo. Pompka działa bez zarzutu, precyzyjnie dozując niewielką ilość  kosmetyku.
Produkt jest koloru białego, fajnej, lekkiej konsystencji, typowej właśnie dla mleczek do ciała. Bardzo dobrze się rozsmarowuje i szybko się wchłania.Bardzo lubię kosmetyki o zapachu migdałów i miałam co do niego wielkie oczekiwania. Jednak nie do końca polubiłam się z tym nieco sztucznym, mocno perfumowanym aromatem, który długo utrzymuje się na skórze. Wolałabym, żeby nie był taki ostry, tylko delikatniejszy, kremowy. Na dłuższą metę może zmęczyć.

SKŁAD


Tak, jak pisze producent, mleczko jest bez parabenów, barwników, tłuszczów zwierzęcych, siarczanów, silikonu i syntetycznych czynników aktywnych powierzchniowo.

Kosmetyk należy zużyć w ciągu 12 miesięcy od otwarcia.

Nie znajdzie się wśród moich ulubieńców niestety właśnie przez ten zbyt mocno perfumowany zapach. Jednak trzeba przyznać, że bardzo dobrze pielęgnuje skórę, koi i łagodzi podrażnienia. Skóra jest miękka i nawilżona. Duży plus za naprawdę luksusowe opakowanie.

SOOTHING ALMOND BODY MILK dostępne jest w cenie 63,90 zł. Jest to myślę cena wysoka i raczej nie zdecyduję się na jego zakup. Jednak znalazłam kilka innych ciekawych produktów na stronie sklepu, którym warto się przyjrzeć.

Znacie markę PANIER DES SENS ?
Możecie polecić jakiś produkt wart wypróbowania?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz