25 marca 2016

Sweet Pea - Słodki groszek , daylight od Kringle Candle

Jak można sobie poprawić humor po ciężkim dniu w pracy, wiedząc , że czekają świąteczne przygotowania?
Rozpalając małą świeczuszkę o wielkiej mocy. Mocy pięknego zapachu, który otula słodkim aromatem kwiatków pnącego groszku. Ich delikatność i wyrafinowanie zarazem, przenosi w świat marzeń i pozwala zmęczeniu odpłynąć w dal.OD PRODUCENTA 

Słodki zapach kwiatów pnącego groszku połączony z owocowymi aromatami jabłka i gruszki tworzy niezwykle przyjemną, wesołą kompozycję. Kwiaty i owoce w jednym bukiecie.

Daylight to niewielka świeczka o wadze 40 g, która umieszczona jest w uroczym , plastikowym pojemniczku z przykrywką. Wszystko razem tworzy zgraną, kolorystyczną całość. Czas palenia takiej świeczki to ok 48 godzin. Można ja rozpalić jak zwykłą świeczkę, lub pokruszyć na kawałki do kominka zapachowego. 
Początkowo paliłam ja dwa dni pod rząd, a trzeciego dnia nie mogłam jej rozpalić, ponieważ skończył się knot. Wosku jeszcze trochę zostało więc wrzuciłam resztki do kominka zapachowego. Moc była jeszcze większa, chociaż jako świeczka też dawała radę. 


Taka kompozycja nie mogła się nie udać. Połączenie słodyczy kwiatów i aromatów owocowych to bardzo dobry pomysł, szczególnie w tym wypadku. Wyczuwalna jest także lekko perfumeryjna nuta. Zapach bardzo kobiecy, zmysłowy i odprężający. 
Po wypaleniu niewielu wosków marzy mi się duża świeca, w tym wypadku tak jest.  Miłość się zrodziła. 

Polecam SWEET PEA  wszystkim miłośnikom kwiatowych zapachów, a także amatorom owocowych aromatów. Jest to kompozycja bardzo udana i przyjemna dla nosa. 
Daylight można nabyć w  sklepie internetowym PACHNĄCA WANNA  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz