16 kwietnia 2016

CHILLBOX kwiecień 2016 - zimowo wiosenna przeplatanka

W kwietniu CHILLBOX  obchodzi swoją pierwszą rocznicę, urodziny. Nie jestem z dziewczynami od samego początku, swoje pierwsze pudełko zamówiłam dopiero w lipcu. Od niego wszystko się zaczęło. Miesiąc w miesiąc cieszę się zawartością i czekam jak na gwiazdkę. Każde pudełko to obietnica relaksu, dbania o siebie i zaskakujące produkty, które umilają nam czas. Jedyny box na rynku, dla którego warto wydać pieniądze w ciemno.


Pudełko w tym miesiącu przeszło niezłą metamorfozę. Z szarego kartonika zmieniło się w bardziej luksusowe, jasne pudełko, otwierane z boku. Na wierzchu, obok logo firmy, znajduje się motto,  które dziewczyny propagują: First Love Yourself. Bo przecież o to chodzi, żeby sobie dogodzić :)

W kwietniowej edycji znalazły się produkty łączące zimę i lato, bo przecież "Kwiecień - Plecień "


Co zatem znajduje się w boxie?

Znajdziemy tu wszystko, co potrzebne, aby się zrelaksować w zgodzie z naturą.

Tak więc zapraszam do prezentacji zawartości.

Mamy tu 3 pełnowymiarowe kosmetyki.

ECOORGANIC  Masło sheaO tym, że masło znajdzie się w pudełku wiadomo było z podpowiedzi na profilu Facebookowym. Masło reprezentuje tutaj zimę, po której nasza skóra wymaga regeneracji. Nigdy nie miałam czystego masa shea i jestem ciekawa jak uda mi się je wykorzystać w pielęgnacji. mam kilka pomysłów i nie zawaham się ich wdrożyć w plan :) Jest to 100 % masło pochodzące z Burkina Faso.
Cena producenta 45,00 zł  

ORGANIQUE  Tonik Oczarowy

  
Wiadomo było, że w boxie będzie coś z Organique - tajemniczy produkt. Okazał się nim właśnie tonik przeznaczony do pielęgnacji skóry wrażliwej, naczyniowej i skłonnej do podrażnień. Można go także użyć jako mgiełki odświeżającej w ciągu dnia lub aktywator do masek np. z glinki czy alg. Bardzo jestem go ciekawa. 
Cena producenta 34,90 zł.

BIOCOSMETICS - Korund kosmetyczny 

 Korund jest stosowany jako składnik peelingujący w kosmetykach. Służy do mikrodermabrazji, czy głębokiego peelingu skóry. Można go dodać do żelu pod prysznic, ulubionego olejku itp. Jestem ciekawa jak wypadnie w zestawieniu z masłem shea, które również znajduje się w boxie. 
Cena producenta 5,30 zł.

To wszystkie produkty kosmetyczne, dalej mamy coś do aromaterapii...
 
AROMAT - olejek zapachowy Magnolia


Nie miałam jeszcze olejku o tym zapachu, więc chętnie się przekonam jak pachnie magnolia. Namiętnie stosuję woski zapachowe i różnego rodzaju świece, więc będzie to odmiana. Niedawno używałam też innych olejków- eterycznych z Optima Plus - pisałam o nich tutaj
Cena producenta 2,99 zł.

... coś do poczytania...

 
 " Mężczyzna ze Stumilowego Lasu " Douglas Lain


 Bardzo ciekawa okładka i historia przedstawiająca życie Christophera Robina Milne`a - syna człowieka, który dał światy Kubusia Puchatka. Z opisu wiemy, że jego życie nie było tak słodkie jak uroczego misia. Książka bardzo mnie zaciekawiła. 
Cena z okładki 36,90 zł. 

... i coś dla podniebienia... 

Znajdziemy tu  Nasiona chia i plastikowy, fikuśny słoiczek do przyrządzania w nim deserów z udziałem sławnych ostatnio ziaren. 


 
Nasiona chia są mi dobrze znane, bardzo je lubię komponować w przepyszne desery z owocami, orzechami itp. Cieszę się także ze słoiczka, który wygląda bardzo atrakcyjnie.
Nasiona 5,50 zł, słoiczek 5,00 zł.

Dodatkowo w pudełku znajdziemy prezent od MiliArt - plakat formatu A4 z hasłem przewodnim ChillBoxa. Plakat znalazł się tu po to, aby każda z nas pamiętała, żeby przede wszystkim kochać siebie :)
Świetny prezent, z którego bardzo się cieszę i na pewno oprawię go w ramkę i postawię w sypialni na komodzie.
Plakat zapakowany jest w prześliczną tubkę, jestem pod wrażeniem.
Podobne plakaty można znaleźć na stronie MiliArt w cenie 39,00 zł.

W każdym pudełku znajdziemy ciekawe kupony rabatowe, tak więc i w tym miesiącu nie mogło ich zabraknąć. Po 10 % rabatu dostajemy do sklepu JUICY SHOP i SKĄDMASZ


Jak co miesiąc dziewczyny mocno się postarały, żeby nie było nudno, monotonnie i przygotowały pudełko pomysłowo i z wielkim zaangażowaniem. Jest w nim serce i dobra zabawa. Za to bardzo dziękuję i życzę dalszych sukcesów i mega inspiracji.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz