6 kwietnia 2016

Kolejne pozycje w biblioteczce - książki, które czakają aż doba się wydłuży

Jak większość z nas, cierpię na chroniczny brak czasu. Doba jest za krótka na wszystko, co chciałabym zrobić.
Wstając rano, planuję co zrobię po powrocie z pracy. Mam tyle planów i założeń. Szkoda, że po powrocie do domu wiele punktów wypada z tego planu. Jakoś dziwnie nie starcza mi czasu. Największym pożeraczem jest internet. Przecież ja siadam do laptopa tylko na chwilę. Tylko muszę sprawdzić pocztę, odpowiedzieć na komentarze ... i tak mija kilka godzin. Ogarniam się, bo przecież trzeba jeszcze zrobić maseczkę, dokończyć obiad na jutro, no a paznokcie ? Przecież wczoraj mówiłam, że na pewno dzisiaj! Trudno, znów przekładam na kolejny dzień. Niech ktoś rozciągnie dobę!!!!

Uwielbiam czytać książki, ulubione czasopisma i poradniki. Jednak ostatnio zauważyłam, że więcej przeglądam blogów niż stron w rozpoczętej książce. Jak to się dzieje, że nie starcza mi na wszystko czasu? Wciąż przybywa kolejnych pozycji do przeczytania, bo książki zamawiam, rozpakowuję ( ten moment jest cudowny!!!) i odkładam, bo przecież w kolejce czekają te z poprzedniego zamówienia. Potrzebuje urlopu! I to rocznego, aby nadrobić zaległości.

Jedynym moim noworocznym postanowieniem było przeczytać o więcej książek niż w zeszłym roku. Na początku szło nieźle, kilka pozycji połknęłam jedna po drugiej. Ale potem jakoś zwolniło...

I spoglądam tęsknym wzrokiem na półkę, i przecieram te książeczki z kurzu i postanawiam , że jutro już koniecznie poczytam...
Mam kilka książek, które chciałam przeczytać w pierwszej kolejności. Część z nich mam od dłuższego czasu, a niektóre to świeżynki. Z widocznych na zdjęciu przeczytałam na razie tylko jedną :) I jest to poradnik Ewy.

Red Lipstick Monster - Tajniki Makijażu  Ewa Grzelakowska - Kostoglu

 Bardzo przyjemna lektura, piękne zdjęcia i triki makijażowe. 

Poniżej kilka pozycji leżakujących i czekających na " Kiedy nadejdzie jutro "

Elementarz Stylu Katarzyny Tusk


 Sekrety urody Koreanek  Charlotte ChoKsięga stylu Coco Chanell Karen KarboLove Style Life  Garance Dore

 
  
Jak być Glam  Fleur de Force Francuski szyk! Isabelle Thomas  Frederique Veysset

  
To na początek, a na regale z Ikea ( specjalnie kupiony, żeby książki miały swoje miejsce ) czeka jeszcze wiele powieści i kryminałów. Nie powiem, że na liście jest jeszcze kilka tytułów, które przecież muszę mieć!!!

Ale przecież zaraz będzie urlop :) 


  
A jak jest u Was z czytaniem ? Macie na to dużo czasu? A może polecicie jakąś książkę, która Was zachwyciła w ostatni czasie? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz