8 maja 2016

SheFoot - elastyczna gąbka - tarka do stóp

Zbliża się lato i wkrótce będziemy odsłaniać nogi i prezentować je w pięknych sandałkach. Z coraz większa troską przystępujemy do pielęgnacji naszych stóp. Zapomniane czasem przez zimę, upychane w ciepłe skarpety, traktowane były po macoszemu. Jednak jest jeszcze czas, aby przywrócić im piękny wygląd.
Wszelkie zgrubienia i nierówności pomoże nam usunąć dizajnerski przedmiot, który proponuje firma SHEFOOT

Elastyczna gąbka - tarka w bezpieczny sposób i niezwykle skutecznie usuwa twardy, suchy i zrogowaciały naskórek na stopach.

Innowacyjny kształt gąbki i tarki w jednym bardzo przypadł mi do gustu. Po wyjęciu produktu z opakowania zachwycił mnie diamentowy połysk, który nadaje gąbce pewnej elegancji. Na pierwszy rzut oka ciężko przypisać jej przeznaczenie, do którego została stworzona. Wygląda jak jakiś nowoczesny gadżet. 

Produktu używam kilka miesięcy i mam o nim bardzo dobre zdanie. Choć początkowo wątpiłam w trwałość gąbki, ponieważ po każdej kąpieli na dnie wanny zostawały czarne drobinki, wskazujące na ścieranie się tarki. Jednak przez cały ten okres czasu wygląda ona niemal identycznie, jak wtedy, kiedy wyjęłam ją z opakowania. Wciąż jest czarna, nie ma żadnych pęknięć ani uszkodzeń. Może lekko przerzedzona, ale to trzeba się naprawdę dobrze przyjrzeć , żeby zobaczyć te zmiany. 

Gąbka do stóp marki SheFoot spisała się rewelacyjnie zarówno na mokro jak i na sucho. Pięty zostały wygładzone i stały się bardzo delikatne. Naskórek nie był podrażniony, nie zauważyłam też żadnych otarć ani zranień, co czyni ją wyjątkowo bezpieczną w użyciu. Łatwo utrzymać ją także w czystości, ponieważ wystarczy opłukać pod bieżącą wodą i zostawić do wyschnięcia. Gąbka nie wchłania zbytnio wody i jest wyjątkowo elastyczna. Bardzo jestem zadowolona z tego pomocnika w pielęgnacji stóp. Ponieważ kształt tarki pozwala dotrzeć nawet do trudno dostępnych dla innych tarek miejsc na stopach, porzuciłam wszelkie pumeksy i inne dotychczas używane tarki, na rzecz tego innowacyjnego produktu. 

Oczywiście trzeba być ostrożnym i nie stosować na podrażnioną i zranioną skórę, ale to tyczy chyba wszystkich tego typu produktów. 


Bardzo trafne jest przesłanie firmy mówiące : SHEFOOT. SZCZĘŚLIWE STOPY.

Gąbka - tarka dostępna jest min. w drogerii Rossmann w cenie 29,99 zł. Cena nie jest szczególnie niska, ale produkt wystarczy na kilka miesięcy stosowania, ciekawie wygląda w łazience i jest bardzo delikatna dla naszych stópek. Warto wydać każdą złotówkę. 
Spotkaliście się z tą gąbką? Jakie macie o niej zdanie ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz