22 maja 2016

Spotkanie Blogerek w Lubinie - Z Bloga Wzięte 14 maja 2016

14 maja 2016 roku w Lubinie spotkało się 11 rasowych bab na świetnie zorganizowanym spotkaniu blogerskim. 10 blogerek, jedna fotograf. To nie mogło się nie udać. Rozpusta dla podniebienia, nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu, gadulstwo i uczestnictwo w zorganizowanej grupie to kilka z grzechów popełnionych tej soboty.

MIEJSCE ZBRODNI

Wszystko to wydarzyło się w miejscu, które ukrywało nas przed światem przez kilka godzin. VILLA CUPRUM LUBIN to cicha, dyskretna kawiarnia i galeria w starej kamienicy w samym centrum Lubina. Klimatyczny wystrój i miła obsługa to atuty tego miejsca.
UCZESTNICZKI

2 główne sprawczynie tego zamieszania to Kasia  z BLOG - MÓJ DRUGI ŚWIAT oraz Kamila z bloga KREATYWNY RODZIC

Reszta współwinnych :

- Edyta z MOJA SKARBNICA 
- Sara PANNA DZIOBAKOWA 
- Grażyna PYZUSZKOWO  
- Iza PO DRUGIEJ STRONIE BRZUCHA 
- Klaudia MŁODA MAMA KACPERKA 
- Ja - Magda TAKIE MOJE ODERWANIE 
- Klaudia CLAUDITTE MISS COOKING 
- Monika ZAKĄTEK MONIKI


  

Wszystkie nasze winy i kumoterstwo udokumentowała sprytnie niebezpiecznie sympatyczna ANIA Z Andrzejewska - FOTO . Była wszędzie, a te fantastyczne zdjęcia stanowią niepodważalny dowód rzeczowy. 

O to, żeby nie było niejasności i zapominania imion dostałyśmy identyfikatory wykonane przez FRONT STYL KREATOR. Firma zadbała także o logo spotkania i banery umieszczane na blogach. Genialna robota. WINNI POSZERZENIA WIEDZY I UŚMIECHÓW NA TWARZACH
 
Spotkanie rozpoczęła pani Agnieszka Wiśniewska, przedstawicielka firmy PHARMA NORD POLSKA . Poprowadziła bardzo ciekawy wykład na temat suplementów diety i ich wpływu  na nasze zdrowie. Dowiedziałam się ciekawych rzeczy i na pewno wykorzystam je w życiu mojej rodziny. Godzina zleciała niesamowicie szybko i każda z nas czuła niedosyt. Tym bardziej, że pani Agnieszka odpowiadała rzetelnie na wszystkie nasze pytania. 


Następnie przedstawiciel firmy MYFOOD pan Rafał Szwajkowski, który przyjechał do nas aż z Gdańska, opowiedział o produktach firmy, ich pochodzeniu, jakości i miejscach, gdzie możemy je kupić. Produkty stały na stole i pobudzały ślinianki. Każda w myślach przygotowywała kolację z ryb, krewetek, ośmiornic, raków i innych owoców morza. Na koniec każda z nas otrzymała opakowanie z MyFood i mogła wieczorem delektować się pyszną kolacją. Ostatnim warsztatem zajęła się Kamila, która nauczyła nas robić pieska z balona. Było mnóstwo śmiechu i zabawy, bo bałyśmy się, że balony nam pękną przy skręcaniu :) Kamila także przy pomocy małego podstępu zmusiła każdą uczestniczkę do opowiedzenia paru rzeczy o sobie. Metod jakich do tego użyła to już tajemnica, którą zna każda uczestniczka i nie wyszła ona poza mury kamienicy :)

 NIEUMIARKOWANIE W JEDZENIU I PICIU

Do grzechu łakomstwa nie było trudno było nas namówić. Tym bardziej, że jedzenie wyglądało zabójczo. 
O nasze podniebienia zadbała Pani Sylwia Biały finalistka pierwszej edycji Hell`s Kitchen. Zespół restauracji PIEKIELNA KURA LUBIN przygotował dla nas pyszną sałatkę z kaczką i truskawkami. 


Do picia dostępna była kawa i herbata z Villa Cuprum, a w międzyczasie zostałyśmy poczęstowane bezalkoholowymi szampanami z firmy BEZALKOHOLOWE. Bardzo zaskoczyły mnie mieszanki smakowe, które miałam okazję pić po raz pierwszy. Ze względu na to, że większość z nas przyjechało samochodami, a także były wśród nas kobiety w ciąży i karmiące mamy, trunki te zawierały bąbelki, ale pozbawione były procentów. Najbardziej smakował mi szampan o smaku bazylii i truskawek.
Aby uczcić nasze spotkanie poczęstowane zostałyśmy pysznym tortem z cukierni NA SŁODKO . Tort miał logo naszego spotkania i był taki, jak uwielbiam: delikatny, rozpływający się w ustach i nie za słodki. Idealnie zbalansowany. 

 Brawa dla pani Anety. 

Na stole znalazły się również chrupki, które mogłyśmy przegryzać przez cały czas spotkania. Pierwszy raz jadłam takie piramidki. Zadbała o to firma POPCROP  Przez całe spotkanie towarzyszyły nam świetne humory i rozmowy toczyły się wokół naszego życia i blogów. Na koniec zostało rozdanie upominków od sponsorów, którzy hojnie nas obdarowali. Kasia na Facebooku pisała, żeby zabrać ze sobą wielkie torby, ale ja oczywiście zapomniałam. Dobrze, że przyjechałam samochodem, bo bagażnik był wypełniony po brzegi.   SPONSORZY SPOTKANIA


Poszczególne upominki opiszę w kolejnym poście, bo wierzcie mi, że jest tego dużo. 
Zdjęcia są wykonane przeze mnie ( podpisane adresem bloga ), oraz przez zdolną Anię, której stronę bardzo Wam polecam KLIK. 
Jej prace możecie śledzić także na FB  TUTAJ
Bardzo dziękuję za możliwość skorzystania z tych pięknych zdjęć :)

Dziękuję kochanym organizatorkom za przygotowanie tego spotkania, miłą atmosferę, wszystkim sponsorom za ogromną ilość upominków, Villa Cuprum za udostępnienie miejsca, oraz firmie Front Style Kreator za logo, banery i identyfikatory. 

Cieszę się dziewczyny, że mogłam Was poznać , za mile spędzony czas i mam nadzieję na następne spotkanie :)

  Wielki szacunek za to, że wszystko zostało tak rzetelnie przygotowane, a wszystkie informacje podane jak na tacy za pomocą wydarzenia na Facebooku Z BLOGA WZIĘTE.
Nie było żadnych niejasności, można było na bieżąco śledzić przybywających sponsorów i poznać nasze blogi przed spotkaniem. 
Fantastyczna robota.  

 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz