6 czerwca 2016

Azjatycki Poniedziałek - IT`S SKIN Collagen Eye Mask Sheet


Płatki kolagenowe pod oczy to wygodna, szybka i skuteczna metoda na odżywienie i wygładzenie  skóry pod oczami. Większość kosmetyków tego typu spełnia swoje zadanie w przypadku moich oczu. Jedne działają lepiej, inne trochę gorzej, ale efekt zazwyczaj jest widoczny już po jednej aplikacji. Fakt, że działanie jest krótkotrwałe skłania do tego, żeby stosować takie maseczki regularnie, podobnie jak maski do twarzy. Przy odpowiedniej częstotliwości zauważymy dużą różnicę. Skóra stanie się jaśniejsza, bardziej elastyczna, nawilżona i pozbawiona cieni. Sama łapię się na tym, że nakładam płatki pod oczy  nie tak często jak bym chciała. A wiem, że warto.
Dzisiaj przedstawię Wam kolagenowe płatki pod oczy, które potrafią znacznie upiększyć to wrażliwe miejsce.


IT`S SKIN Collagen Eye Mask Sheet to jednorazowe płatki, które nakładamy pod dolną powiekę po wcześniejszym dokładnym oczyszczeniu okolic oczu. Taki kompres trzymamy 20 minut, po czym zdejmujemy i możemy cieszyć się piękną  rozświetloną skórą. Pozostałość możemy lekko wklepać.  Płatki są mocne i stabilnie trzymają się miejsca, na które zostały położone. Nie ześlizgują się, co daje duży komfort noszenia. Ja nie mam zwyczaju chodzić po mieszkaniu kiedy nakładam płatki, ponieważ jest to dla mnie forma relaksu i wyciszenia. Jednak wiem, że wiele kobiet wykorzystuje każdą wolną chwilę na nadrobienie domowych zaległości i dla nich właśnie ważne jest, aby płatki dobrze  się trzymały.
Płatki wyglądają jak wężowa skóra i są dobrze zabezpieczone w plastikowym opakowaniu. Hermetyczne zamknięcie daje pewność, że są dobrze nawilżone i świeże. Dodatkowo oddzielone są od siebie folią ochronną.

Na zdjęciu widoczne są płatki już suche, ponieważ w tym przypadku najpierw używałam, potem robiłam zdjęcia, co nam blogerkom zazwyczaj zdarza się w odwrotnej kolejności :)

Bardzo polecam ten rodzaj maseczki szczególnie osobom borykającym się z cieniami pod oczami, ponieważ płatki ładnie je usuwają i rozjaśniają skórę, a przy tym świetnie nawilżają. Są łagodne, nie podrażniają, ani nie szczypią w oczy. W przypadku moich bardzo wrażliwych oczu test zdały perfekcyjnie. Najlepszy efekt uzyskamy przed użyciem schładzając je w lodówce.

Płatki można nabyć na stronie BEAUTIKON.COM w cenie 12,00 zł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz