12 czerwca 2016

Fiat 500 i gadżety ze spotkania

Miesiąc temu byłam na spotkaniu blogerek w Lubinie, o czym pisałam Tutaj i Tutaj
FIAT był jednym ze sponsorów tego spotkania i każda z nas otrzymała kilka gadżetów z logo firmy. 


Jak widać jest ich sporo, oprócz drobiazgów jak długopisy, kubek, czy notesy znalazły się także inne, watrościowsze, jak koszulka, zegarek czy pendrive. Taki mały a cieszy. Fajny prezent dla chłopców, a także wszystkich fanów 4 kółek. 


Biała koszulka, takich nigdy za wiele ::)
Koszulka dobrze się nosi, a pendrive służy mi na co dzień. Fajny model , który chętni widziałabym na podjeździe. Jest nowoczesny, stylowy, przy tym elegancki i idealny dla kobiet. Łatwo się nim poruszać w mieście, a na pewno przyciąga wzrok i wyróżnia się z tłumu. Biały to klasyka, ale są także inne kolory, równie modne, jak np. koralowy.Na który masz ochotę ?

 
Jaki modny koralowy dodatek wybierzesz w tym sezonie? Torebkę, seksowne szpilki, a może... samochód? Z pewnością zakochasz się nowym Fiacie 500 - ikonie włoskiego stylu! Designerski i elegancki
na pewno pomoże wyróżnić Ci się z tłumu i spowodować ukłucie zazdrości wśród koleżanek. Nowoczesne technologie na pewno wzbudzą też podziw mężczyzn: cyfrowy wyświetlacz, system głośnomówiący.
  Lubisz czuć się wyjątkowo? Masz aż 500 000 wariantów personalizacji do wyboru! Życie jest zbyt krótkie by nosić się nudnym samochodem: pomaluj paznokcie na miętowo, usiądź za kierownicą i sprawdź jak stylowo  razem wyglądacie!


Więcej na 
 http://www.fiat.pl/
http://www.fiat.pl/pl/500


Zapraszam także na rozdanie na moim fanpejdżu na Facebooku KLIK


                                      

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz