7 czerwca 2016

Śliwkowe klimaty czyli Black Amber Plum Goose Creek Candle

Lubię śliwki i lubię kompozycje zapachowe, w których można je znaleźć. Zazwyczaj są w perfumeryjnym stylu, ale w tym przypadku jest to świetna opcja. Śliwka słodko kwaśna, ciemna i aromatyczna. To o niej dzisiaj będzie, ale zamkniętej w plastikowym pojemniczku, podzielonej na kostki.
Mowa o BLACK AMBER PLUM wosku sojowym w kolorze pięknego fioletu.OD PRODUCENTA 

 Słodkie śliwki połączone z soczystymi mandarynkami, ozdobione płatkami jaśminu. W ciepłej, nieco egzotycznej bazie kompozycji znaleźć można bursztyn, wetiwer, paczulę oraz piżmo.


Woski zapachowe Goose Creek Candle wykonane są z najwyższej jakości wosku sojowego, nasyconego bardzo dużą ilością olejków zapachowych. Każdy wosk podzielony jest na 6 kawałków i zamknięty w wygodnym, ułatwiającym przechowywanie pojemniczku. Z uwagi na wyjątkowo wysoką moc zapachu zalecamy jednorazowo umieszczać w kominku zapachowym pół kostki wosku.
Wosk sojowy jest bardzo plastyczny aby ułatwić jego usunięcie z kominka po skończonym użytkowaniu, proponujemy wytrzeć roztopiony wosk ręcznikiem papierowym (ostrożnie ze względu na temperaturę wosku), lub zaczekać na zestalenie wosku, lekko podgrzać miseczkę za pomocą tealighta i wysunąć wosk, lub używać do palenia silikonowych foremek.
 
waga 59g
czas palenia 50 - 80 godzin
 
 
Podział na kostki jest wielkim ułatwieniem, ponieważ bez problemu możemy odłamać kawałek, a resztę przechowywać w pojemniczku. 
Wosk ma piękny, głęboki kolor, po stopieniu jest jeszcze ciemniejszy.
Jeśli znacie i lubicie  Black Plum Bloosom Yankee Candle  to będzie to zapach dla Was. 
Perfumeryjne nuty tworzą znakomite tło dla owocowych aromatów. Prym wiedzie śliwka, mandarynka jest przez nią zagłuszona. Jest to dla mnie wyrafinowane połączenie kwiatów, owoców i perfum, zapach wieczorowy, klimatyczny. Śliwka słodko wytrawna podbita ulubionymi przeze mnie ziemistymi akordami, które tworzą bursztyn i paczula. Piżmo, wetiwer, owoce i delikatny jaśmin - kompozycja udana i mocno uzależniająca. 
 
Moc wosku na poziomie średnim, nie zabija mocą, ale jest świetnie wyczuwalna. 
Wosk dostępny  w sklepie internetowym PACHNĄCA WANNA 
 Przypominam, że na hasło MAGDA macie 10% rabatu. 
 
 
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz