18 sierpnia 2016

3 Urodziny Bloga i wyniki rozdania


Kochani dziś jest ten dzień, w którym świętuję urodziny mojego wirtualnego dziecka.
Dokładnie 3 lata temu, 18 sierpnia 2013 roku pojawił się mój pierwszy wpis.
Blog ewoluował, ja uczyłam się wielu rzeczy dotyczących jego obsługi i ulepszania.
Pisanie postów i rozmowa z Wami poprzez  komentarze, to dla mnie wielka radość. Dzięki blogowi udało mi się poznać wiele osób, które wzbogaciły moje życie.

Dziękuję wszystkim, którzy są ze mną od początku, oraz tym, co dopiero od niedawna tu zaglądają. Staram się pisać jak najlepiej i przekazywać ciekawe treść, to dla Was dbam o jakość moich zdjęć, by uprzyjemnić czytanie wpisów.
Wasze komentarze znaczą dla mnie wiele, dają mi powód by pisać dalej i satysfakcję, że to, co robię ma sens.

 DZIĘKUJĘ !!!

Tak jak obiecałam, dziś wraz ze mną będzie świętować jeszcze jedna osoba. Autorka najciekawszej odpowiedzi z przygotowanego przeze mnie rozdania :

 
Szczegóły TUTAJ

A więc miło mi poinformować, że całe pudło kosmetyków otrzyma :


Jowita Puzio

1 tydzień temu  -  Udostępniony publicznie
 
1. Obserwuję bloga jako Jowita Puzio
2. Udostępniam baner o rozdaniu www.blog-pelen-kolorow.blogspot.com
3. Twoja odpowiedź: W ramach niespodzianki urodzinowej zabrałabym Cię w rejs po państwach Azji, abyś mogła poznać tamtejszą kulturę i przede wszystkim wypróbować i zakupić wszelkiego rodzaju azjatyckie kosmetyki. Przy okazji wzięłabym Cię do Spa , po którym czułabyś się jak nowo narodzona. Załatwiłabym Ci jakiś kurs fotografii i dobry aparat żeby zdjęcia pamiątkowe jakoś wyglądały :D . Wróciłybyśmy prywatnym samolotem z wielkim zapasem kosmetyków i górą zdjęć na pamiątkę ;) . Oczywiście w samolocie byliby wszyscy znajomi, bo zorganizowana by tam była imprezka urodzinowa. Samolot wylądowałby na Ibizie, gdzie spędzilibyśmy razem urodzinową noc. Po wszystkim spokojnie wrócilibyśmy do domu :) .
4. Nieobowiązkowo podaj które profile obserwujesz Fb jako Jowita Puzio , Insta jako rocksyy_

Kochana Twoja niespodzianka sprawiłaby mi ogromną radość, spełniłabyś większość moich marzeń!!!  Podróż do Azji, kurs fotografowania, azjatyckie kosmetyki i impreza urodzinowa ze wszystkimi znajomymi na Ibizie - lepiej nie mogłaś trafić :)

Dlatego gratuluję Ci serdecznie i dziękuję za inspirującą odpowiedź.
Proszę o podanie danych do wysyłki prezentu na adres  macadamia76@op.pl


Wszystkim uczestnikom rozdania gorąco dziękuję za udział i próbę dogodzenia mi w ten piękny dzień :) Wszystkie Wasze propozycje były mega ciekawe i z każdej bym skorzystała.
Jednak to Jowita rzuciła mnie na kolana :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz