1 sierpnia 2016

Carnival Ride - sampler firmy Bridgewater Candle

Przeglądając, a raczej porządkując swoje zapasy wosków i świec znalazłam samplery marki Bridgewater Candle , które swojego czasu były dostępne w sklepie PACHNĄCA WANNA, z którym współpracuję. Upchnięte  w kącik leżały i czekały na ponowne odkrycie. Tak więc kochani wracam do Was z odnaleziskami, które mają ciekawe,  niepowtarzalne zapachy.


CARNIVAL RIDE

Mała, pastelowo - różowa świeczka o delikatnym, wiosennym, czystym i świeżym zapachu.
Mieszanka kwiatów pomarańczy i bergamotki. Przełamana delikatnym, a zarazem słodkim aromatem wanilii, oraz wzbogacona białym piżmem i bursztynem. Taka kompozycja zapewnia niepowtarzalne i niesamowite doznania.
Trochę cytrusowa, trochę ciasteczkowa.  Na pewno nie nudna i mdła. Jak dla mnie jest to zapach intrygujący, tajemniczy. Myślę, że ma szansę spodobać się wszystkim.Samplery zwane są inaczej świeczkami wotywnymi.
Wotywna świeca zapachowa wykonana jest z wysoko wyselekcjonowanego wosku sojowego, dzięki czemu równomiernie i czysto się wypala. Świeca wotywna to niewielka świeca wykonana w całości z wosku, zapakowana w kartonik. Świecę należy palić w szklanym naczyniu. Mała świeca wotywna może być startem do odkrywania zapachów świec Bridgewater Candle jako sampler przed zakupem pożądanej świecy.

Waga świeczki: 56g
Cena : 10 zł


Świeczka wypala się równomiernie i do samego końca. Nie kopci i daje ciepłe światło, bardzo nastrojowe.
Wiem, że w upalne dni większość z Was rezygnuje z palenia wosków i świec, ale nawet na tarasie taki mały sampler może umilić niejeden wieczór.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz