31 stycznia 2017

Tumbler Colonial Candle Vanilla Buttercream + Shortbread Cookie + Cinnamon Roll


Jedzeniowe zapachy w woskach i świecach lubię w zasadzie tylko zimą, potem stają się meczące i duszące. Są jednak zapachy, które nie mogą mi się znudzić, tak jak wanilia czy kokos.
Ciekawą sprawą jest łączenie kilku zapachów w jednym szklanym naczyniu. Mam tutaj na myśli widoczny na zdjęciu tumbler marki Colonial Candle. 

Odkąd marka pojawiła się w Pachnącej Wannie robię do niej różne podchody. Jednak muszę przyznać się do tego, że mimo wszelkich starań Colonial Candle nie stała się moją ulubioną firmą świec i wosków, a nawet jest to firma, po którą sięgnęłabym na końcu mając do wyboru kilka innych. Jedynie samplery bronią się tutaj i te mnie nie zawiodły zapachowo.
Wszystko niby jest ok, świece są piękne wizualnie, masywne, mają cudne naklejki, ale jakoś mi do nich nie po drodze.Tumbler widoczny na zdjęciu jest przykładem jak świece pięknie się prezentują. Wykonanie pierwsza klasa. Mamy tutaj połączenie trzech kolorów i trzech zapachów ładnie przechodzących w siebie .
Kompozycja jedzeniowych wosków przemawia do mnie jak najbardziej, zestawienie trafione, idealnie dobrane: waniliowy krem, kruche ciasteczka i laska cynamonu - czyż to nie brzmi pysznie ?Tym razem zapachom nie mogę nic zarzucić...poza intensywnością. Bardzo mała moc sprawiła, że przez kilka godzin palenia wciąż musiałam podchodzić  i wtykać nosa do słoika, żeby poczuć zapach. Byłam zawiedziona także tym, że mimo 2 knotów i niewielkiej średnicy, świeca miała problem z rozpaleniem się do ścianek. Najtrudniej było pierwszym razem, potem już następowało to o wiele szybciej.
Zapachy same w sobie są śliczne, maślane, delikatnie waniliowe, przechodzące w cynamonowe akordy. Sama słodycz ładnie skomponowana i nie dusząca. Zdecydowanie dla łasuchów, ale zamkniętych w niewielkim pomieszczeniu :)

Świece zapachowe Colonial Candle wykonane są z doskonale oddającej zapachy mieszaniny wosków naturalnych oraz parafiny. Zaopatrzone są w dwa knoty.
Waga świecy to 510gZnacie świece Colonial Candle ? Macie swoje ulubione zapachy ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz