26 marca 2017

1 Spotkanie Blogerek w Łodzi w ramach Dni Urody i Estetyki Pure Beauty


18 marca miałam przyjemność uczestniczyć w 1 spotkaniu blogerek na łódzkich Targach Pure Beauty. Na wydarzenie zostałam zaproszona przez redakcję Trusted Cosmetics podobnie jak pozostałe blogerki i z tego miejsca pragnę serdecznie podziękować organizatorom i redaktor kosmetycznej portalu - Renacie Zielezińskiej.Targi odbyły się w Hali Expo naprzeciw galerii Sukcesja.
O godzinie 10,00 rozpoczęło się spotkanie z firmą Souvre producentem kosmetyków na bazie naturalnego kolagenu. Firma jest na rynku już prawie od roku, jednak ja dowiedziałam się o niej właśnie podczas tego potkania. Prezentacja została przeprowadzona sprawnie i bardzo interesująco. Każda z uczestniczek dostała również od firmy upominki, żeby móc sobie w domu przetestować produkty, o których słyszałyśmy dużo dobrego.


Później, na stoisku marki Souvre, można było skorzystać z zabiegu na dłonie, albo maski na twarz. Ponieważ nie udało mi się umówić na taki zabieg, dostałam od firmy do przetestowania w domu złotą maskę, o której niedługo przeczytacie na blogu.

Kolejnym punktem spotkania był wybór kosmetyku zgłoszonego do konkursu na najlepszy Produkt Targów Pure Beauty. Pośród 20 wspaniałych kosmetyków ciężko było wybrać ten jeden najlepszy, dlatego długo wąchałyśmy i testowałyśmy wszystkie produkty.
W końcu udało nam się wybrać 3 pierwsze miejsca, oraz wyróżnić dodatkowo 2 produkty.


I miejsce : Masło do masażu i pielęgnacji ciała Scandinavia Cosmetics
II miejsce : Serum śliwkowe Kakadu Plum Apis Natural Cosmetics
III miejsce : Orange & Coconut Scrub Melli Care

Wyróżnienie otrzymały:
* Natural Candle Studio Figura Łódź Radogoszcz Studio Figura Łódź Retkinia
* Łagodzący olejek do demakijażu Vianek Sylveco - naturalne kosmetyki.

Kosmetyków, które mnie zachwyciły było dużo więcej i chętnie je wszystkie poznam.

Firmom zostały uroczyście rozdane dyplomy.Następnie udałyśmy się na stoiska firm poznać produkty, porozmawiać o kosmetykach ze sprzedawcami, oraz poznać nowości. Ponieważ targi na Hali Expo były zorganizowane po raz pierwszy strefa Beauty nie była zbyt duża, ale udało mi się poznać kilka ciekawych polskich marek i kupić wiele fantastycznych kosmetyków. Moją towarzyszką w poszukiwaniu perełek była sympatyczna Kasia z bloga Urodzianka.pl. Od niej pochodzą także niektóre ze zdjęć z dzisiejszego wpisu. Dziękuję Ci Kasiu za mile spędzony czas i długie rozmowy.

A tak prezentowały się najciekawsze wg mnie stoiska firm kosmetycznych, przy których spędziłam najwięcej czasu.

SCANDINAVIA COSMETICS
MYDLARNIA U  FRANCISZKA / L`ORIENT
VIANEK SYLVECO


MELLI CARE


 GULIVERE


Z większością wystawców można było porozmawiać i dowiedzieć się wielu rzeczy o ich produktach, dostać mnóstwo próbek do przetestowania, a także poznać na miejscu i wypróbować ich hity i nowości. W rezultacie udało mi się kupić kilka ciekawych kosmetyków i przywieźć mnóstwo próbek.
Oprócz strefy Beauty było mnóstwo stoisk z regionalnymi przysmakami i wyrobami, prezentacja miast, biur podróży i zakątków wypoczynkowych. Można było posmakować różnych specjałów, czego nie omieszkałyśmy z Kasią zrobić :)

Bardzo się cieszę, że mogłam uczestniczyć w tym spotkaniu, poznać wszystkie dziewczyny i zrobić ciekawe zakupy :) Dziękuję Trusted Cosmetics i organizatorom Targów za zaproszenie i mam nadzieję, że spotkamy się na kolejnych.

Pamiątkowe zdjęcie


W spotkaniu uczestniczyły autorki blogów:

3 komentarze: