13 czerwca 2017

III edycja Meet Beauty i targi Beauty Days w Nadarzynie


20-21 maja 2017 odbyła się już 3 edycja największej w Polsce konferencji dla blogerów i vlogerów urodowych - Meet Beauty . Miałam przyjemność w niej uczestniczyć i jeszcze do dzisiaj żyję wrażeniami. Była to moja druga konferencja ( nie byłam na pierwszej ) i jeśli chcecie przeczytać jak wspominam to wydarzenie rok temu to zapraszam tutaj.
W zeszłym roku spotkaliśmy się w Warszawie na Stadionie Narodowym, a tym razem konferencja była połączona z targami Beauty Days w Nadarzynie na PTAK WARSAW EXPO i trwała dwa dni. 
Podobnie jak ostatnio w podróż wybrałam się z dwoma Aniami : z bloga De Facto oraz Lakierowy zawrót głowy  
Jechałyśmy Polskim Busem i wynajęłyśmy wspólnie apartament. Do Warszawy zawitałyśmy w piątek po południu, a już w sobotę rano zaczynała się nasza dwudniowa integracja :)
Na konferencję można było dojechać samochodem lub specjalnie dla uczestników podstawionymi autobusami. Organizatorzy zadbali o nasz transport i całe szczęście, bo dojechać trzeba było spory kawałek.

SOBOTA 20 MAJA 

Rejestracja uczestników rozpoczęła się już przed 9:00 godziną i po wypełnieniu ankiety dostaliśmy identyfikatory oraz 2 opaski na rękę upoważniające do udziału w Konferencji oraz wstępu na targi.Tradycyjnie oblężenie przeżywała fotobudka obecna na Meet Beauty, a o strefę relaks zadbała w tym roku marka Palmers, która przygotowała piękne stoisko z kosmetykami oraz leżaki, i sofy, gdzie mogłyśmy odpocząć i wspólnie napić się kawy. Tam też plotkowałyśmy między warsztatami a wykładami, które były niesamowite i aż żal, że pokrywały się czasowo, bo chciałam być na każdym z nich.

Podobało mi się, że można było zapoznać się z nowościami marki, wśród których znalazłam kilka kosmetyków, jakie koniecznie chcę wypróbować.

O 10:00 przywitała nas jedna z organizatorek - Ania Pytkowska, która krótko wprowadziła nas w harmonogram wydarzeń.


Udało mi się zapisać na  WARSZTATY NEONAIL, podczas których instruktorki zaprezentowały najnowszy produkt marki - Aquarelle i krok po kroku pokazały jak wykonać 3 zdobienia paznokci za pomocą tej techniki. Efekt końcowy robił wrażenie.
Nie robię hybryd, ale zajęcia praktyczne dały mi mnóstwo radości i fajną zabawę. Poniżej prezentuję moje dzieło :)


 W tym samym czasie co warsztaty NeoNail miał miejsce panel " Jak przekształcić działalność w internecie w silną markę osobistą " z Ewą Grzelakowską - Kostoglu czyli Red Lipstick Monster. 
Ponoć wykład był bardzo ciekawy i żałuję, że nie mogłam w ni uczestniczyć. Ewę złapałyśmy już na wylocie i udało się zrobić wspólne zdjęcie.


Tutaj wspólnie z Anetą z bloga Cosmeticosmos


Kolejnym ciekawym spotkaniem z marką były WARSZTATY GOLDEN ROSE gdzie fantastyczna Karolina Zientek zaprezentowała na ślicznej modelce techniki konturowania i z uwzględnieniem produktów suchych i mokrych. Bardzo inspirujący wykład, a Karolina zrobiła na mnie ogromne wrażenie ze swoją wiedzą i doświadczeniem.


Tego dnia uczestniczyłam jeszcze w prelekcji Natalii Sławek z bloga JestRudo.pl  
Opowiadała ona o fotografowaniu kosmetyków - temat ważny dla każdej blogerki urodowej :)Na zakończenie pierwszego dnia Meet Beauty odbyło się uroczyste wręczenie nagród #Beauty dla najlepszych blogerów / vlogerów z kategorii beauty w 2017.

Czekając na autobus powrotny spotkaniom mnie było końca. Na takim dużym terenie nie udało się spotkać wszystkich, których by się chciało:)


Tutaj z Kasią z bloga Urodzianka.pl oraz Renatą- redaktor naczelną portalu Trusted Cosmetics

Sobota upłynęła szybko i bardzo aktywnie.

NIEDZIELA 21 MAJA


 
 W niedzielę miałam tylko jedne warsztaty, a resztę dnia spędziłam na targach robiąc zakupy i zapoznając się z nowościami różnych marek.
Załapałam się także na wykład o kosmetykach mineralnych Annabelle Minerals, podczas których poznałam techniki mieszania minerałów i ich alternatywne zastosowanie. Panel poprowadziła autorka bloga MademoiselleEve - Ewa SzałkowskaWARSZTATY EYLURE LONDON

Tego dnia uczestniczyłam w warsztatach, na których przykleiłam sobie pierwszy raz sztuczne rzęsy. Zawsze od tego stroniłam, a po spotkaniu, które poprowadziła przesympatyczna Anna Wiśniewska, wiem, że będę to robić częściej. I wcale nie jest to takie trudne, jak mi się wydawało.

Po tych warsztatach było uroczyste zakończenie i pamiątkowe zdjęcie :)


Oczywiście nie mogło zabraknąć zdjęć na ściankach :)Z tego miejsca chciałam podziękować organizatorom konferencji za wspaniałe spotkanie, wartościowy kontent i mnóstwo radości z poznania osób, które znałam wcześniej tylko z internetu, a także uściskanie się z cudownymi duszyczkami, niestety rzadko widywanymi :)
Dziękuję również wszystkim sponsorom za fantastyczne upominki, wystawcom, z którymi miło było się spotkać ponownie i porozmawiać przez chwilę, a także za organizację wszystkiego w taki sposób, aby był czas na naukę i wspólne rozmowy. Mam nadzieję, że za rok znów się spotkamy :)

Teraz jeszcze kilka zdjęć z targów Beauty Days :)


Niedługo pokażę Wam upominki, jakie przywiozłam oraz zakupy zrobione na targach.
Torby kosmetyków były pięknie przygotowane, a w ciągu dwóch tygodni po konferencji pocztą przyszła jeszcze jednak paczka kosmetyków do testowania :) Tak, że będzie tego trochę :)Pozdrawiam moje towarzyszki podróży :) Ciekawe, czy za rok znów uda nam się ruszyć trójką na Warszawę :)
1 komentarz:

  1. Uwielbiam czytać wszelkie recenzje tego typu wydarzeń, ponieważ sama na co dzień pracuję, jako event managerka i jest to mój "konik". Co prawda, organizacja tego typu wydarzeń - konferencji, targów, eventów firmowych, czy integracji pracowniczych nie należy do najłatwiejszych. Ale po zdjęciach widzę, że wydarzenie te było udane! :) Fajnie tak spotkać na żywo znane osoby ze świata kosmetycznego. Zazdroszczę.

    OdpowiedzUsuń