30 czerwca 2017

Wakacyjne zapachy z Pachnącej Wanny

Ponieważ dzisiaj zaczynam urlop, humor mi dopisuje, jestem w błogim nastroju ciesząc się 3 tygodniami wolnego. Czuje, ze to będą piękne dni :)
Mimo niezbyt sprzyjającej pogody, ja jestem pozytywnie nastawiona i dziś zabiorę Was w podróż w tropiki. W podróż z PACHNĄCĄ WANNĄ która towarzyszy mi bez względu na porę roku. Stamtąd pochodzą moje magiczne wspomnienia podkręcane aromatami, których nie da się zapomnieć.
Wakacje, urlop, słońce, nic innego mi w tej chwili do szczęścia nie potrzeba. Może odrobina zapachu :)


Dwa wakacyjne zapachy prezentują się cudownie. Jedno spojrzenie i już jestem na odludnej wyspie, pod palmami, otoczona przepięknym turkusem wody i błękitem nieba. Piję kokosowego drinka wylegując się na plaży, otrzepując piasek naniesiony lekką bryzą i rozkoszuję się chwilą. Chwilo trwaj!

TROPICAL WATERSZapach nie do znudzenia, wciąż mnie oczarowuje od nowa. Jest to zapach rajskich plaż, soczystych owoców, wakacji, słonecznych wypraw w morze, wodno- owocowy, rześki, cudowny. Mogłabym mieć taką świecę! Bardzo letni, słoneczny, można się przy nim rozmarzyć i odpłynąć w siną dal. Albo jeszcze lepiej, znaleźć się w raju ! Jest to przyjemna propozycja na lato, wyczuć można łagodne mango oraz marakuję i mieszankę egzotycznych owoców - coś pomiędzy sałatką owocową, a nektarem tropikalnym.
Dostępny tutaj


COCONUT COLADA 
 Jest to typowy drink z kokosem i ananasem. Słodki, soczysty , bardziej czuć w nim ananasa. Producent opisuje go jako " Nuty zapachowe kwiatów, limonki, herbaty, mięty, gruszki, brzoskwini " jednak ja totalnie się z tym nie zgadzam. Nie wyczuwam tutaj żadnych kwiatów ani limonki.
Ananasa i kokosa kocham razem i osobno i zapach ten nieodłącznie kojarzy mi się z tropikami.
Dostępny  tutaj

Oba woski polecam i jeśli spędzacie lato w egzotycznych kurortach, to po powrocie zapachy te pomogą Wam powrócić wspomnieniami do tych beztroskich dni. Jeśli niestety lato spędzacie w mieście pracując, to te małe świeczki nasączone esencją gorącego lata, pozwolą Wam liznąć tropikalnego klimatu i rozmarzyć się choć przez chwilę .


Świece Country Candle, stworzone przez Kringle Candle Company, zawierają najwyższej jakości wosk oraz knot bez ołowiu, które zapewniają jasne i czyste palenie się. Wosk rozpuszcza się równomiernie, idealnie rozprzestrzeniając subtelny aromat. Długość palenia daylighta trwa do 12 godzin. Czysty aromat olejków eterycznych oraz tradycyjne receptury składają się na dużą popularność wśród miłośników pięknych zapachów.

  
To więc jak ? Kierunek tropiki ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz