9 czerwca 2017

Watermelon Chiller - Zmrożony Arbuz od Goose Creek Candle


W poprzednim poście pisałam o fantastycznie pachnącym masełku do ciała, a dzisiaj podtrzymując letnie, arbuzowe klimaty mam dla Was świecę z limitowanej edycji również o zapachu arbuza. Zmrożonego arbuza jak na upalne dni przystało :)
Tumbler Goose Creek Candle pochodzi z mojego ulubionego sklepu - z Pachnącej Wanny
Tam to można się zatracić :) Ponieważ świeca jest z limitki i miała duże wzięcie, w tej chwili jest niedostępna już na stronie sklepu. Jakoś mnie to nie dziwi, ponieważ jak ją zobaczyłam - od razu chciałam mieć.
Zapach nie jest czysto arbuzowy, ale niesamowicie soczysty, słodki, owocowy. Wyczuwam nuty arbuzowo - melonowe, ale także grejpfruta, gruszkę i czarną porzeczkę. Wyodrębnić można także nuty zielone, przez co kompozycja nie jest monotonna.
Jest to typowy, letni zapach, bardzo orzeźwiający i przynoszący trochę chłodu w upalne dni. Chociażby wystarczy spojrzeć na naklejkę, która pokazuje arbuzowe lody i od razu ślinka cieknie :)Świeca ma ładny, soczyście zielony kolor i bardzo dobrą moc. Dzięki obecności 2 knotów rozpala się szybko i równomiernie.
Mimo, że nie jest to czysty aromat arbuza, to idealnie nadaje się na letnie popołudnia, przyjęcia w ogrodzie, czy romantyczny wieczór na tarasie. Ja szukam wciąż swojego ideału, czystego, prawdziwego arbuza. Jeśli taki znacie, to dajcie znać :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz