18 sierpnia 2017

4 urodziny bloga

Kochani, dzisiaj mój blog kończy 4 lata, jest to dla mnie powód do dumy i radości. Sama nie wiem kiedy minęły te lata, wydaje się, że tak niedawno zaczynałam szukając swojej drogi :)
Chciałam bardzo podziękować Wam za wsparcie, dobre słowo i doping jakim jest każdy komentarz i dialog z Wami. Cieszę się z tego, że widzę te same osoby czytające mnie od kilku lat, a także radością napawa mnie pojawienie się każdej nowej duszyczki. To znak, że to co robię ma sens i jest dobrze odbierane.
Staram się, aby każdy mój wpis był ciekawy, okraszony ładnymi zdjęciami właśnie z szacunku dla Was i mojego poczucia estetyki.
Mam nadzieję, że będziecie ze mną na bieżąco i wspólnie poznamy wiele ciekawych kosmetyków i będę mogła opowiedzieć Wam o różnych ekscytujących spotkaniach.

Dwa dni temu zakończyło się rozdanie urodzinowe na blogu, ale mam jeszcze niespodziankę, ponieważ zorganizowałam jeszcze jedno, tym razem na moim Instagramie, więc jeśli macie ochotę na udział, to zapraszam serdecznie TUTAJPozdrawiam serdecznie i widzimy się w kolejnym poście :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz